Wpis z mikrobloga

NIE OGARNIAM CHŁOPA

Zwariuje, koleś prosił mnie żebym ogarnął mu kilka zmian na wordpressie. Znajomy znajomego dlatego się zgodziłem bo ogólnie unikam wordpressa bo nienawidzę tego syfu.

Wyceniłem mu to na 300cb, przelał mi z góry 400cb... No ok, niby lepiej dla mnie ale pytam czemu tak mi przelał to mówi że mu za nisko to wyceniłem...

Zrobiłem mu kilka zmian, po czym na drugi dzień piszę do mnie maila że chciał zobaczyć jak ja to zrobiłem i niechcący coś tam pozmieniał/pokasował i żebym mu to zrobił jeszcze raz i on mi znowu zapłaci. Powiedziałem mu że jest tam historia zmian a poza tym jest backup więc mu to przywrócę i tyle. I że żadnej kasy za to nie chcę. On się zgodził, po czym patrze a na koncie mam kolejne 200cb od niego.

#truestory #webdev #wtf
  • 11
@lubiespiewac: no niby dobrze, ale wyceniłem mu to na 300. Nie skończyłem jeszcze pracy a on już mi zapłacił 2x tyle co mu wyceniłem. Boje się ile jeszcze mi za to zapłaci :D

Niby dobrze dla mnie, ale chce uczciwie traktować klientów i nienaciągać (a on w sumie się sam "naciąga") bo później do mnie wracają. Jakoś już tak się nauczyłem :D