Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

Cześć. Zlecę zadanie związane z krypto dla jakiegoś maniaka / znawcy. :)

Mianowicie potrzebuję tekstu z wyjaśnieniem wszystkich - lub co najmniej na początek głównych - pojęć związanych ze światem krypto w dwóch wersjach:
1: wyjaśnienie dla zwykłego kowalskiego, który potrafi jedynie odbierać pocztę i przeglądać strony www
2: wyjaśnienie techniczne każdego pojęcia

Pracuję nad czymś co pozwoli polakom dostęp do rzetelnego źródła informacji przygotowanego przez specjalistów, gdzie nie będzie żadnych błędów, mylnych informacji, reklam, spamów o kranach i odnośników do złośliwych oprogramowań, kowalski ( i nie tylko ) zgłębi fundamentalne informacje związane z technologią przyszłości - blockchain'em. Pozna zasady zdecentralizowanego rynku i działania kryptoświata.

Dodatkowo będę potrzebował przetłumaczenia - wraz z wyjaśnieniem technicznym ( jak w punkcie 1 i 2 ) dla kilkunastu altów.

Mogę zapłacić zaliczkę i resztę po skończonej pracy.

W ramach bezpieczeństwa chcę kogoś zaufanego z forum kogo wszyscy znają lub może być ktoś z poza za kogo poręczy ktoś zaufany i przejmie za niego odpowiedzialność. Założę nowy temat w którym podam adresy portfela dowolnej krypto w której opłacę zlecenie - aby każdy mógł sprawdzić, że dokonałem wpłaty zaliczki i ostatecznie wyrównałem wynagrodzenie po skończonej pracy.

Jest to dla mnie ważny projekt, gdyż sam nie mogę znaleźć jednego rzetelnego miejsca, musiałem spędzić wiele czasu i przeczytać wiele spamu, aby się czegoś dowiedzieć co jest poza zasięgiem większości kowalskich, którzy dodatkowo nie rozumieją technologii blockchain.

Blockchain uważam, za przełomową technologię i chciałbym zwiększyć świadomość polaków w tej dziedzinie.

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje co do sposoby wynagrodzenia, zapewnienia bezpieczeństwa tego zlecenia zarówno dla mnie jak i dla zleceniobiorcy proszę o info.

Proszę także o wycenę takiego zlecenia. (priv)

Ewentualnie może to być maniak, który chciałby pomóc mi w projekcie - technicznie. (priv)

Jest jeszcze opcja, że takie jedno miejsce z pełną wielką gamą opisów dla kowalskiego już istnieje, także proszę tylko o źródło i zamykam temat. :)

pozdr.
  • 14
Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje co do sposoby wynagrodzenia, zapewnienia bezpieczeństwa tego zlecenia zarówno dla mnie jak i dla zleceniobiorcy proszę o info.


@kryptopomocnik: Zaczekajcie na wydanie Openbazaar w wersji na prawdziwe BTC (mainnetowej). To jest idealne rozwiązanie dla tego typu transakcji - proste w obsłudze i posiadające ochronę konsumenta (trustless escrow).

Finalna wersja powinna wyjść w ciągu kilku tygodni - miesięcy. Obecną wersję można przestwić na mainnet, ale nie jest