Wpis z mikrobloga

Mam dla was dobre #cebuladeals na zakładanie kont.

Na refunder.pl (taki szwedzki planetplus) jest promocja i przy założeniu konta podwajają wszystkie cashbacki w ciągu 48h.
Zakładając konto w danym banku przysługuje cashback (w nawiasie podwojony przy złożeniu wniosku w ciągu 48h). Co najlepsze, dla większości tych banków nie ma warunku bycia nowym klientem, jak to zwykle bywa w takich promocjach. Wystarczy tylko nie mieć konta w momencie składania wniosku.

Raiffeisen Polbank [Konto Wymarzone] - 55zł (110zł) - wystarczy otworzyć konto, karta płatna 3zł/mc (można zaraz zlikwidować)
Inteligo - 27.5zł (55zł) - wystarczy otworzyć konto i wykonać jedną transakcję kartą, karta płatna 4zł przy transakcjach poniżej 100zł/mc
Volkswagen Bank Direct - 35zł (70zł) - wystarczy otworzyć konto i wpłacić 300zł, konto i karta za darmo
Alior Bank [Konto Wyższej Jakości] - 40zł (80zł) - wystarczy otworzyć konto i wykonać jedną transakcję kartą, konto płatne 12zł przy braku wpływu 2500zł lub transakcji kartą na 700zł
Millennium [Konto 360] - 32.5+25zł (65+25zł) - otwarcie konta, dodatkowe 25zł za wpływ 1000zł i transakcję kartą, konto płatne 8zł przy braku wpływu 1000zł ORAZ jednej transakcji kartą, dla studentów nie jest wymagany wpływ 1000zł
T-Mobile Usługi Bankowe - 27.5zl (55zł) - wystarczy otworzyć konto i wykonać jedną transakcję kartą, karta płatna 6zł przy transakcjach poniżej 200zł/mc [uwaga: ten bank jest tylko dla nowych klientów]

Jest jeszcze jeden bonus - rejestrując się z polecenia (link mogę dać na PW) dostajecie dodatkowe 25zł do cashbacku. W przypadku sklepów ze zwrotem procentowym trzeba wydać min. 50zł, w przypadku banków nie ma minimum (bo nie ma też żadnej kwoty zakupu).

Podsumowując - zakładając konta w Raiffeisenie, VW, Inteligo, Aliorze i Millennium można zarobić 405zł, z bonusem za polecenie 430zł. Jak ktoś nie ma TMUB, to może mieć jeszcze 55zł więcej. Konta można zamknąć zaraz po otrzymaniu zwrotu, więc ewentualne koszty ich utrzymania będą zerowe albo na poziomie kilku złotych.

#banki #promocje #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #planetplus #aliorbank
ms93 - Mam dla was dobre #cebuladeals na zakładanie kont.

Na refunder.pl (taki szw...

źródło: comment_nio7EHmMzjoP8IvQFzXKa527H64vZHwK.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@labla: Jakie 25zł? Za sam Raiffeisen dostajesz 110zł. Nie wiem dlaczego otwieranie konta w banku nazywasz szastaniem danymi.
  • Odpowiedz
@ms93: Zamykałeś już te konta czy tak gadasz ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
Z tego co wiem w Polsce trzeba mieć średnio 3 do 6 (zależy od banku) miesięcy otwarte konto bankowe, żeby darmowo móc je zamknąć w innym wypadku jest za to jakaś opłata...
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: To mało wiesz. Nie rozpowiadaj głupot. Takie pozycje w cenniku mają pojedyncze banki, osobiście chyba spotkałem się tylko w Pekao SA i eurobanku (przy czym w tym drugim opłata to... 5zł). Cała reszta nic takiego nie pobiera. Zamykałem już wiele kont.
  • Odpowiedz
@ms93: Koniec dobrego, zmienili zasady np. w raiffeisen czy alior "Wynagrodzenie zostanie przyznane za każdego nowego klienta, który złoży wniosek i spełni warunki do naliczenia cashbacku. Nowy klient to osoba, która w przeszłości nie posiadała konta osobistego w banku i nie wnioskowała o taki produkt."
  • Odpowiedz