Wpis z mikrobloga

#dobrazmiana #slask #katowice

PiS pogrzebał metropolię Silesia. Wracamy do ery obietnic. Metropolia Silesia do kosza


Na Śląsku i w Zagłębiu nie będzie metropolii w 2017 roku - po 4 miesiącach rządowej dezinformacji w tej sprawie, ustawa trafia do kosza. Naszym miastom przepadnie ponad 200 mln zł i pakiet rozwiązań, za pomocą których cała aglomeracja mogła uporać się ze swoimi problemami i poprawić jakość życia mieszkańców.

Więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/pis-pogrzebal-metropolie-silesia-wracamy-do-ery-obietnic-metropolia-silesia-do-kosza,9820904/
A jeszcze niedawno Duduś podpisywał ustawę ʕʔ

przemek6085 - #dobrazmiana #slask #katowice 
 PiS pogrzebał metropolię Silesia. Wraca...

źródło: comment_ejte1DtrVFgyZYpZBTAM3a7cqaeJD6VZ.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stitch: Mógłbym Ci tu pisać o grupach etnicznych i różnych tego typu rzeczach, ale skoro ja NIE MOGĘ nie czuć się Polakiem, to raczej szkoda mojego czasu. Także kończę tę dyskusję z Tobą póki MOGĘ :)
  • Odpowiedz
@AvantaR: a jaki problem mowic, ze jestes i Ślązakiem i Polakiem? co jest obrazliwego w tym? Bo tak wynika z odpowiedzi. Nikt nie narzuca wam nie nazywania sie Slazakami, tylko szkopul w tym, ze nazwanie was Polakami traktujecie jako obraze, a to juz uderza w wiekszosc z nas gdzie dziadkowie przelewali krew za wasze i nasze ziemie.


@Stitch: to jest tak idiotyczne pytanie, że aż nie wiem, jak na to odpowiedzieć. Może więc przykładowo: "a jaki mieli w 1940 roku poznaniacy problem z mówieniem, że są Polakami i Niemcami? Co jest obraźliwego w tym? Przecież niemieccy dziadkowie przelewali krew za Wielkopolskę, więc jeśli poznaniacy nie chcą być w 1940 roku Niemcami to już uderza w większość Niemców".

Bo niby dlaczego nie czujesz sie Polakiem? Co u podobnych Tobie powoduje, ze NIE
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: @DanielPlainview: tylko slonk ma potrzey a tym czasem projekt budowy dróg i kolei na wschodzie był zamrożony na 10 lat. Bezrobocie szaleje od wielu lat..
Dalej łądujmy kase tylko po to by poprawic komfort mieszkancó w jednym z najbogatszych rejonów kraju. Reszta niech zdycha.
  • Odpowiedz