Wpis z mikrobloga

@Mirkoszczur: no właśnie pozycjonuję się moim zdaniem dobrze (za teamem), ale na full combo katariny, która przechodzi sobie na chillku przez cały nasz team i nie dostaje nawet cienia stuna czy czegoś, nic niestety nie poradzę :/ to one shot dla każdego adc
@ChomikSon: Mówię o wielu meczach, ale nie większości. W większości jednak udaje mi się trzymać bezpieczną pozycję i nie wymagam strasznie dużo pomocy, ale są sytuacje, kiedy support nie powinien się odklejać.

Następne gierki zagrałem supportem, czasem mam wrażenie, że supportem się dosłownie carruje, ale bez fragów xd
To chyba wynika z tego, że w silverze bardzo często ludzie pickują po prostu championy, które sie nie nadają - amumu, annie, swayne
@ChomikSon: Mówię o wielu meczach, ale nie większości. W większości jednak udaje mi się trzymać bezpieczną pozycję i nie wymagam strasznie dużo pomocy, ale są sytuacje, kiedy support nie powinien się odklejać.

Następne gierki zagrałem supportem, czasem mam wrażenie, że supportem się dosłownie carruje, ale bez fragów xd
@Piterovy: początki gry adc są romantyczne, nie zostawiaj tej roli dlatego, że support Cię olewa. Żeby być marksmanem musisz się nauczyć pokory i cierpliwości, dobrej oceny sytuacji i bardzo szerokiego kąta widzenia. Nie jesteś midlejnerem, który znukuje pierwszego, lepszego przeciwnika, czy toplejnerem który przyjmie na siebie 5 przeciwników i jeszcze ucieknie. Jesteś papierkiem, którego zadaniem jest zadanie jak największe ilości obrażeń, ale jednocześnie przeżycie w walce. a w bonusie za naukę