Wpis z mikrobloga

@Szajwus: Będziesz widział kiedy są żniwa :) Generalnie to teraz już sporo rolników ma obsiane/obsadzone. Zbiory na koniec wakacji i później. Zależy od rośliny i pogody. Niektóre pola, bywa, są zostawiane, żeby ziemia odpoczęła, ale raczej ciężko trafić na takie coś ;) Jak widzisz takie równe rządki jak na fotce, to w szkodę nie wchodź. A jakieś ziemniaki itd. to poznasz bez problemu.
metalowy_pasterz - @Szajwus: Będziesz widział kiedy są żniwa :) Generalnie to teraz j...

źródło: comment_oG20vKDJDU1rZ4AufNdgYvZ2YjPMaJsb.jpg

Pobierz
@Szajwus: Na stadionie nie za duża lipa? Wydaje mi się, że tam sporo ludzi się kręci, a lepiej ich unikać. W rejonie Bruszni i Grabiny możesz znaleść dużo pocisków z Powstania Styczniowego, natomiast w lasach na końcu Batalionów Chłopskich/Kruszelnickiego sporo różnorakich łusek. Co do pól to już loteria, dominują śmieci z polmosami na czele, ale znów jak szczęście dopisze to moneta na monecie. Przy czym pól to szukaj raczej za Kielcami,
@ArturoCK na stadionie jest ok, bo ja wchodzę głęboko w las więc nie widać nas. Na bukowce nie byłem z wykrywaczem, ale te lasy wokół telegrafu to jeden wielki śmietnik jest.