Wpis z mikrobloga

@wojtasu: kolego, stary dworzec to jest na dworcowej. W tajemnicy powiem Ci ze będzie remontowany.
A za tym że zdjęcia, nikt nie tęskni. Smród i syf, tak było :)
  • Odpowiedz
@wojtasu: w sumie obecny dworzec też jest brzydki i śmierdzący. A może przez to że zadomowiły się na tym dworcu gołębie i menele. Nie wiem co gorsze.
  • Odpowiedz
@eXe1987: nie zgodzę się z tym, że nikt za nim nie tęskni. Fakt, że śmierdziało i syn, ale wystarczyło to ogarnąć i remont zrobić. Ten dworzec był duży i okazały jak na sporą stacje przystało. Teraz postawili tam galerie handlową która nijak się ma do całej okolicy. Remont był potrzebny ale to co zrobiono jest przegięciem.
  • Odpowiedz
@wojtasu: Ja pamiętam klimat, że na tym dworcu, ZAWSZE pieniądze miałem rozdzielone w 3 portfelach. Jak jeden Ci #!$%@?, a 20m dalej podchodziła druga grupa, by Cię okraść, to mówiło się że tamci zabrali już wszystko i słyszałeś magiczne:
- #!$%@?! a to przepraszamy, miłego dnia
  • Odpowiedz
@wojtasu: Nie wiem czy lubisz klimaty pos-apo, ale po tym dworcu to za cholerę nie tęsknie. Smród, brud, wszędzie walający się bezdomni, brak policji, bezpieczeństwa zero. Marmury które teraz są niemal białe, wtedy były kurva czarne (!!!) - taki był syf.

Ludzie którzy tutaj przyjeżdżali z innych miast to chyba doznawali jakiegoś szoku.

Za to teraz mamy wg. mnie jeden z najpiękniejszych dworców w Polsce. W ogóle ne tęsknie za
  • Odpowiedz