Wpis z mikrobloga

Hej Mircy z pod znaku #ps3. Zakupiłem jakiś czas temu Borderlands 2 i strasznie mi się spodobała. Jest tam opcja pobrania pierwszej części za frikolca. Teraz pytanie moje jest takie, czy bardzo dostanę raka jak po zagraniu w 2 przeskoczę nagle na 1szą część? Jakie są znaczące różnice? Kolejna rzecz, co to jest to player loyalty reward, jeżeli w 2 masz sejwy z jedynki? #gry #borderlands #borderlands2
  • 15
Raka nie dostaniesz.Dla mnie pierwsza czesc byla lepsza zas druga jakos nie przypasila.Graficznie sa bardzo zblizone.Co do PLR to nie mam pojecia.
@el_capitano_grande: To moze inaczej - przeszedłem polowe jedynki sam, potem od nowa, juz całą ze współlokatorem. Rok później, również od razu we dwóch, sequel, a za kolejny rok - pre sequel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imho nie ma co tracić czasu na przechodzenie samemu calej gry
@el_capitano_grande: @pietrek16: @Antyperspirant: @ChmuraCch: Mam do dokończenia dwójkę, pamiętam że została mi tam do przejścia ostatnia misja główna i drugi slaughterhouse. Nie udało mi się przejść tego slaughterhousa samodzielnie i się zniechęciłem i tak już od roku mam do tej gry wrócić.
Da się po zakończeniu fabuły wrócić do tego slaughterhousa z wyższym lvlem?

Generalnie to gra mi się średnio podobała no ale nie lubię Diablo i grałem
@Antyperspirant: Dzieki temu wiem, dlaczego np. powinienem unikać przeciwników z uzbrojeniem Maliwana, jeśli mam tarczę absorbującą lub wiem które itemy z normal mode'a będę używał podczas TVHM, a które zostawię na UVHM. Znam różnicę pomiędzy typami critical dmg, wiem któe bronie bają boosta z grenade dmg itp. itd. Te gry są o wiele bardziej rozbudowane niż jakikolwiek casual może pomyśleć. jeśli chodzi to coop to daję mi on frajdę tylko w
@Trajforce: Aha. I co ci to dało? Zająłeś wysokie miejsce w mistrzostwach Borderlands, których nie ma? Bo serio, nie widzę powodu "trenowania" w grze, która stawia na ciekawą i śmieszną fabułę oraz dobrą zabawę.