Wpis z mikrobloga

Widzę, że w związku z ostatnią hossą na kryptowalutach spowodowaną sukcesem #ethereum i ogólnym entuzjazmem na rynku altów, zauważyłem że na tagu pojawiło się sporo nowych użytkowników. Chciałbym oficjalnie przestrzeć wszystkich przed użytkownikiem @BITmaniak Jest to osoba naganiająca na zakup coinów, które są już na górce i udziela "porad" inwestycyjnych mając o tym mierne lub żadne pojęcie. Użytkownik jest znany na tym tagu przez stałych bywalców. Jest to jego któreś z kolei multikonto wcześniej był to @Pepeo @Alfabet @Amelek i wiele innych kont żeby go nie kojrzayć. Niestety jego forma pisania postów jest tak charakterystyczna, że od razu widać jego nowe konto. Proszę nie brać jego wypowiedzi poważnie bo wtopicie swoje pieniądze.
#kryptowaluty #bitcoin #btc #pepeocontent
  • 23
@m00n: Uzytkownik @m00n zdesperowany dzieciak który nie potrafi samodzielnie myśleć i gdy mu napiszecie kupuj to kupuje a gdy mu napiszecie sprzedaj to sprzedaje a potem ma pretensje że to przez Was. Dawno odczuliłem się od tego typu użytkowników.
Czasami tak bardzo brakuje mi tu moderacji podobnej do tej z Reddita. która wyrzucałaby na śmietnik tego typu dyskusje, mocno personalne i niepowiązane z tematem per se.

Panowie, idźcie na priva, nie zaniżajcie poziomu dyskusji spod tych tagów, nie ośmieszajcie się publicznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@m00n: Nie no obiecuje że odda:) Kupił ode mnie crave i płaci w minimalnych ratach a nawet powiem inaczej zapłacił jedną ratę:) Ale jak mu tam wjadę na chatę to będzie inaczej śpiewał:) żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce
@Ancro: Poza tym. Od 7 lat na wykopie a nie wie, że przy pisaniu komentarza do danych osób wypadałoby ich zawołać. Od 7 lat na wykopie i zero aktywności. Od lat na wykopie entuzjasta kryptowalut i rozwiązań wolnościowych a chciałby ludziom zamykać usta i wprowadzać cenzurę. Bardzo ciekawe.