Wpis z mikrobloga

@tataxxl nie wytrzymał nerwowo pseudointeligentnych wysrywów erbo, jednocześnie dobrze punktuje wykopków.

Mam dość takich fiutów jak ty. Czy #!$%@? naprawdę nie możesz pojąć , że ludzie mają ZASADY!!!!!!!!!!!!!. I ci co je mają, własnie tak się zachowują. Swój świat postrzegasz poprzez swoje poglądy i dokładnie widać jakie one są, tylko kasa dla ciebie jest ważna.

MINUSUJCIE MNIE , bo wiem, że tak będzie, ale mam naprawdę dość. W ostatniej "Polityce" był wywiad z Profesorem Katedry Religioznawstwa jednej z naszych uczelni. I powiedział jedną rzecz, która mnie powaliła. Ludziom brakuje wstydu teraz. Każdy może kogoś opluć, choćby nie wiem jakim byłby autorytetem. I tak własnie się zachowujesz, brak ci wstydu i wypisujesz takie brednie. Bo możesz. Bo jesteś nietykalny , anonimowy. A kim ty jesteś powiedz? Co robisz? Pewno sypiasz do 11:00 , potem piwko, i #!$%@? na Polskę licząc na 500+.

#!$%@?, ja myślałem, że na Wykopie znajdę ludzi, którzy pomimo różnych poglądów będą umieli zachować klasę. Pomyliłem się i to bardzo. Konta nie usunę, bo są tu inne fajne materiały, ale czasem pęknie mi żyłka jak widzę tyle plusów przy tak prymitywnej wypowiedzi. Wszyscy tak myślicie? To jest porażające jak bardzo jako społeczeństwo staliśmy się chamami. Nie dziwię się, że PiS wygrał wybory, skoro stado baranów bez jakiejkolwiek refleksji popiera takie wypowiedzi i poglądy.


#goldwykopsays
#neuropa
l.....r - @tataxxl nie wytrzymał nerwowo pseudointeligentnych wysrywów erbo, jednocze...
  • 4
@NieBojeSieMinusow:

nie wytrzymał nerwowo pseudointeligentnych wysrywów erbo...

Chamstwo i bezczelność to nie domena wyłącznie pisowczyków. Całkiem niedawno jeden z neuropy (oczywiscie w razie czego nikt się do niego nie przyzna) wysrał takie komentarze

Konserwatyzm to najgłupszy wymysł gatunku ludzkiego. Nie ma co się dziwić, że osoby cierpiące na ten defekt mózgu reprezentują poziom szamba. Niezależnie od kraju, który niszczą...

Wielu ludzi zginie, wiele cierpienia będzie, ale przynajmniej znowu na kilka dekad