Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow pokonana!

Czwartek przed świętami.
[Siostra] - masz płytki CD do nagrywania?
[Ja] - a Ty spaghetti?
- nie.
- ja też nie.

I tak co dzień przez święta, aż do dzisiaj.

Dzisiaj rano.
- kupisz w końcu te płytki CD?
- kupiłem sobie wczoraj.
- o, w końcu się domyśliłeś, to daj mi jedną potrzebuję do samochodu.
- cieszę się, że też się domyśliłaś, dzisiaj na obiad będzie spaghetti, prawda?
- eee... Myślałam, że tak tylko żartujesz...
- jak ja pytam to żartuję,a jak Ty pytasz to potrzebujesz od zaraz? Wyjdź.

I wyszła. Bez słowa, bez płyty, bez honoru.
Mamusia właśnie dzwoniła, czy jem dziś na mieście, bo siostra pojechała na zakupy obiadowe i nie wiedzą czego się spodziewać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
@Inguz: No faktycznie, wielki obrońca zasad. Już sobie wyobrażam jak siostra potrzebuje na jedzenie od brata pożyczyć, a Ty do niej "sama sobie zarób".
  • Odpowiedz
@Inguz: No właśnie chodzi o zasadu chłopaku, ale widać każdy był inaczej wychowywany. Ja jak idę z siostrą na miasto coś zjeść, to się kłócimy przy rachunku, ale dlatego, że obie strony chcą zapłacić, a gościu pożałował siostrze płytki CD i jeszcze wypisuje coś o honorze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

To jest logika, ale wieśniaków z autyzmem - chcesz mojo płytkę to dej pieniodze. Jak
  • Odpowiedz
@rtone: Ale siostra mu nie powiedziała, że chce płytę, tylko pyta czy brat ma. Sądzę, że OP jak i każdy z nas po takim pytaniu z pewnością by płytkę dało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to pokretne i głupie ale z pokrętnością trzeba czasem walczyć.
  • Odpowiedz
@rtone: widzę że jak mirek sobie heheszkuje bo siostrze nie chce się kupić płytki CD za 60gr to na pewno #!$%@? co by ze spokojem patrzył jak jego siostra choruje. Z ciekawości- ile lat różnicy między tobą a siostrą?
  • Odpowiedz
  • 3
@Yolanty: no właśnie nie mam i żałuję, bo rodzeństwo to wspaniała rzecz tylko docenia się je po pewnym czasie, jak się trochę dorośnie. Ale fakt że go nie mam sprawia że denerwuje mnie jak widzę ludzi którzy swojego rodzeństwa nie doceniają/mają w dupie i jeszcze się tym chwalą.
  • Odpowiedz
@Mave: no to tłumaczę ci że jeżeli siostrę stać na zakupy na spaghetti to na pewno stać ją na płytkę za 60 groszy. Jestem pewien że nie poszła na zakupy z myślą "ja #!$%@? jaki #!$%@? za płytkę każe mi robić spaghetti". W sumie to łatwo tak oceniać na podstawie jednego przypadku xdd Ale przypominam że oni rodzeństwem są nie od dziś więc to że raz chciał przysługę za przysługę
  • Odpowiedz