Wpis z mikrobloga

@szuwarek-mini: stwierdziłem, że nie zapłacę więcej weeb.tv i teraz tak się bujam między:
telewizjada.net
wizja.tv
goldvod.tv

Na wizja.tv mam premium i jest ok, wygaśnie mi za tydzień to będę testować goldvod. Mam nadzieję, że telewizjada.net wprowadzi premium i hd bo jak byli mniej popularni to działało mi u nich najlepiej.
Net mam z UPC
@szuwarek-mini: z goldvod wieczorem to nie odpowiem bo tak jak pisałem, jestem jeszcze na etapie wizja.tv i dopiero za kilka dni kupię premium do golda, no a bez premium to wieczorami się nie poogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten pure-cast mi się spodobał i może nawet szybciej tam na premium wskoczę na próbę bo mają wszystkie kanały jakie bym potrzebował.
@c_t_bolton: jestem informatykiem, nie oglądam meczy ( )
Wizja.tv wydaje mi się stabilniejsza, też idealnie nie jest, ale po dwóch dniach widzę, że w pure-cast kanały często wypadają. Na obu mam premium.
@Wloczykij2 aktualnie wizja.tv, dziala bardzo stabilnie i nie mialem z nia zadnych problemów jesli chodzi o dostepnosc materialu. Czesto mialem kilkanascie tygodni gratis, poniewaz zmieniali metode platnosci i nie bylo mozliwosci zakupu. W takiej sytuacji za darmo odnawiali waznosc premium na kilka dni, potem znowu i znowu :-)