Wpis z mikrobloga

@nikeroni10: mój ojciec ma, siostra ma, dwóch kumpli 5s i wszyscy sobie tak samo chwalą. Dla mnie 6 trochę za duża, jedynie czego mi brakuje w 5s to trochę lepszej baterii ale i tak tragedii nie ma. Słucham dużo muzyki i przeglądam internet sporo w telefonie i codziennie na noc wrzucam telefon do ładowania. Generalnie jak dla mnie 5s jeden z bardziej udanych modeli. Jeżeli nie przeszkadza Ci wielkość ekranu w
@limpak: ziom mi bateria trzyma 5 godzin z włączonym ekranem xD musze wymienić, myslisz ze to cos da? kupie sobie albo SE albo poczekam na 7 :D miałem multum telefonów z Androidem, dwa z Apple. 3G do dzis działa osobie której sprzedałem a moj 4s śmiga dalej po wielu upadkach :D
@nikeroni10: no ja ostatnio odpaliłem swojego 3G, bateria trzymała chyba 2 tygodnie aż się rozładował :D No ja czekam teraz na 7 chociaż nie mam parcia na zmianę, bo 5s to naprawdę udany telefon ze świetnym aparatem :D no i 6 mi się nie podoba z wyglądu :( a z androidem miałem jeden telefon htc one x, topowy model i wszystko się w nim psuło, w japku nic xd
@nikeroni10: miałem najróżniejsze ipody, mam tablet też od appla, wszystko działa po dziś dzień. Jedynie co źle wspominam to przeklęte kable, jedyna rzecz której apple nie robi porządnie.
no mi ładowarka słabiej ładuje juz :/


@nikeroni10: ładowarka powinna tak samo ładować, może kabel #!$%@?? albo z baterią coś? Jak używam przedłużacza usb to słabiej ładuje
@nikeroni10: Wymieniałam baterię w 4s i nic to nie dało, niestety. Obecnie mam 5s i polecam, chodzi naprawdę dobrze, aparat też ma super. Trochę mnie wkurza wejście na słuchawki u dołu, ale to kwestia przyzwyczajenia.
@nikeroni10: No niestety nic, ale telefon już był na skraju wyczerpania (do pracy tylko z ładowarką a z 20% skakało w minutę na 0). Być może nie była to wina baterii, dlatego się nie sugeruj, baterie jakoś strasznie drogie nie są z tego co pamiętam więc możesz spróbować.