Wpis z mikrobloga

@SzymFon: Nie warto, książka przereklamowana. Biegają non stop po tych głupich tunelach metrach ze stacji na stacje, a żeby połapac się jeszcze w tym opisie to przydaje sie dołaczana mapa.
Cała historia jest jakaś taka nierealna, na kazdym kroku trfiamy na rzeczy sprzeczne z logicznym myśleniem, a zreszta poczytajcie sobie to przekonacie sie
  • Odpowiedz
@fantastyczny_pan_lis:
@matogo:
@n1troo:
Jeśli mogę was prosić, to buzia na kłódkę :). Jak wam się nie podoba książka, to po cholerę wchodzić w rozdajo i zaśmiecać komentarze? Nie podoba się rozdajo, nie komentujcie i omińcie szerokim łukiem :) Gardzę ludźmi, którym wszystko się nie podoba, moglibyście sobie darować takie komentarze, chociażby ze względu na wysokie zainteresowanie książką :). Ale nie, tacy ludzie zawsze muszą włożyć swoje
  • Odpowiedz
@squash1234: Nie możesz poprosić, po pierwsze mogę sobie pisać gdzie mi się podoba, po drugie napisałem że ta książka jest nudna i rozwinę moją wypowiedź. Z niej jak i z gry wyciekają rosyjska mentalność i absolutyzmy, które mi się po prostu nie podobają z różnych względów. Książka kojarzy mi się z równie przereklamowanymi ale bardziej popularnymi, prymitywnymi 'Kronikami Jakuba Wędrowycza'. Już przyjemniej czytać ciągnące się opisy przyrody Lema. Rozmawiajmy bez
  • Odpowiedz