Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wrestling

Wiem że mało który bukmacher pozwala obstawiac to "udawane gówno", ale jeśli ktoś ma konto na #bwin lub innym buku który pozwala na takie zakłady to można wygrać krocie.

Za tydzień największa gala roku - Wrestlemania, jednak pewniaki podaje już teraz bo później będą przecieki i kursy bardzo spadną. Więc domy można stawiać na:
Roman Reigns wygra WWE Heavyweight Championship @1.14
AJ Styles wygra z Chrisem Jericho @1.14
Sasha Banks wygra WWE Divas Championship @1.57
The New Day wygra WWE Tag Team Championship @2.40
Ostatnią walką wieczoru będzie walka o WWE Heavyweight Championship @2.20

W dwóch ostatnich meczach przy duzych stawkach mozna niezle zarobic, ladna promocja

I takie 99%, warto postawić ale odpowiedzialności nie biorę:
Shane McMahon @1.91
Dean Ambrose @1.91
The Dudley Boyz @2.75

Pozdrawiam ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 17
@rockydoggy

Tu jest haczyk colego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo dokładnie zakład jest o to kto opuści WM jako TT Champs, a wczoraj czy przedwczoraj ogłoszono, że walka New Day z LoN nie będzie o mistrzostwa ( ͜͡ʖ ͡€)

Więc te 200 zl to bym na twoim miejscu na luzie postawił :D
@bunio244: nie wiadomo nic nigdy, bo mogą nas "zaskoczyć" i wyreżyserować by to League of Nations wygrało. gdyby to była walka o pasy, to na stówę New Day by wybrali jako zwycięzców, a tutaj federacja może wybrać LoN, bo New Day nie straci tyle na takiej przegranej jak nie o pasy. :/
@ryderowy: Ten US match jest też kuszący, bo niby Kalisto powinien to wygrać, david vs. goliath, wrestlemania to święto face'ów (tych dobrych) i w ogóle. poczekam z obstawianiem na New Day powiedzmy do weekendu, może do tego czasu się coś tam zmieni, by być pewnym. Bo to nie jest walka o pasy, a w takim wypadku League of Nations ma jakieś szanse i szkoda by #!$%@?ć 300 zł :P
@rockydoggy: nie no zakład jest na walkę o mistrzostwo TT, więc jeśli nawet LoN wygra a nie przejmie pasow to nie tracisz kasy

Poza tym jest dopisek "zakłady ważne w każdym przypadku", więc nawet jak walka się nie odbędzie to powienieneś dostać jak za wygraną
@ryderowy: Poczekam do piątku, bo pewno nie zaktualizowali tego i nie wiedzą że to nie walka o pasy, a potem nie chcę nieporozumień. Postawię w weekend na spokojnie, lub na inny zakładzik i tyle.

Nigdy wcześniej nie bawiłem się w bukmacherkę bo mnie to średnio jarało. Czyli powiedzmy New Day wygra czy tam obroni tytuły, to zgarniam 300 * 2.40 czyli około 700 zł, tak? i potem hajs mogę od razu
@bunio244: Nie, inaczej. New Day obecnie ma mistrzostwa Tag Team, ale walka nie będzie o nie. Na bukmacherce jest zaznaczone obecnie "kto wyjdzie w walce z pasami tag team" i po prostu to jest błąd, bo na stronie nie wiedzą, że walka nie jest o pasy. Nie chcę ryzykować i stawiać na byle kogo dopóki nie poprawią tego błędu, żeby nie było nieporozumień.