Wpis z mikrobloga

Batman kontra Superak 10/10, a lamusy dupa cicho.
Koniecznie w 3D.

Nawet stanie w gigantycznej kolejce okazało się przyjemne. Pozdrawiam sympatyczną parę ("Od 10 lat robisz to samo - w piątek bierzesz mnie do kina, a ja nigdy nie wiem, na co idziemy", "Bo o to chodzi kochana, żeby nie było rutyny... ale mogę Ci powiedzieć że film będzie w 3D") i dwie loszki rozmawiające o złotym środku ("Chcę go sobie namalować na ścianie, wiesz co to jest? Nie? No to jest taka proporcja, jaką masz w muszli np.").

Czasem dobrze wyjść z piwnicy i popatrzeć na normalnych ludzi.

#batman #daczcontent
Dutch - Batman kontra Superak 10/10, a lamusy dupa cicho.
Koniecznie w 3D.

Nawet ...

źródło: comment_QYQcuC8ZkZj6KebiVsuzPxfGTgUcHjNC.jpg

Pobierz
  • 21
@AndrewSzusty: tak po prawdzie, to wynudziłem się na Avendżersach i nawet RDJ ich nie uratował ;)
A tutaj ludki siedziały bite 2 i pół h z zapartym tchem, nikt nawet telefonu nie sprawdził, a po seansie brawa.

Tak że... polecam drogi Andrzeju.
@hetman-kozacki:

czemu ta nowa seria z Supermanem ma takie sztuczne kolory?

To jest chyba taka maniera Snydera. Ale nie miałem z tym żadnego problemu.

MoSa się nie dało oglądać, ale z zupełnie innej przyczyny - bo był gównianym filmem :)
@Cheater: Sam sobie odpowiedziałeś - pompatyczne, pełne CGI, nudne gówno :)
Inna sprawa, że nie jestem fanem Superaka (chociaż Cavill w BvS daje radę). Tylko batman bulwo, a nie jacyś przylizani chłopcy.
@Dutch: też dostałem plakat

czemu ta nowa seria z Supermanem ma takie sztuczne kolory


@hetman-kozacki: niestety, to jest cecha Snydera, ale tutaj jakby się opamiętał i nie ma tego aż tak dużo

MoSa się nie dało oglądać, ale z zupełnie innej przyczyny - bo był gównianym filmem


@Dutch: nie był, nie słyszałem jeszcze poważnej krytyki filmu, czemu niby jest zły. Zazwyczaj wszystko schodzi do tego, że ludzie czegoś nie
@MorDrakka:

nie był, nie słyszałem jeszcze poważnej krytyki filmu, czemu niby jest zły. Zazwyczaj wszystko schodzi do tego, że ludzie czegoś nie zrozumieli

Nie ma czego rozumieć. Pół filmu Superak #!$%@? się z Zodem i przelatują przez budynki w otoczce CGI - how 'bout no.

też dostałem plakat

Też byłeś w IMAXie dziś? :)
Pół filmu Superak #!$%@? się z Zodem i przelatują przez budynki w ramach CGI


A chociażby Krypton - przecież to było świetne; superman szukający swojego miejsca w świecie; pojedynki były całkiem niezłe (znaczy lepsze od tych co ma IM)

Też byłeś w IMAXie dziś?


@Dutch: ta