Wpis z mikrobloga

Phenom II X6 1050T,
GA-880GMA-USB3 (Socket M2),
HIS HD 4670 IceQ 512MB (128bit) DDR3 PCIe
8GB RAM
DYSK SSD

Mirki chciałem trochę ulepszyć staruszka. Jaką (dużo mocniejszą :P ?) kartę zamiast tego radka 4670 mogę do tego zestawu wrzucić ?
#pcmasterrace #pytanie
  • 7
@hclb @dob3k Dzięki, będę polował na te karty. Myślicie, że mój zestaw z którąś z tych pociągnie grę RocketLeague ze streamem przez OBS (wymagania gry, zalecane: Procesor: 2.0+ GHz Quad core, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia 260 series or ATI 5850)?
@DrFly: Ten Titan X to był troll, to jest zależne jaki masz budżet. Jeżeli chcesz zestaw do streamowania (profesjonalnego?) to licz się z dużymi kosztami ze względu na to że stream bardzo obciąża procka i to od niego wszystko zależy. Z tego co widzę do grafikę na bank trzeba wymienić, do 600zł poluj na GTX 750 Ti który da radę i starczy Ci nie tylko na RocketLeague, jak coś to wołaj
@DrFly: Swoją R9 280X sprzedałem ostatnimi czasy za 800zł (ale od MSI), karta dobra ale zasilacz również do wymiany. IMHO taki 650W powinien sprostać Corsair RM650 w granicach 500zł za nówkę (chociaż znajdziesz tańsze oczywiście, to jest mój przykład).

Edit: Jak z gwarancją? (moja karta miała roczną gwarancje jeszcze)
Edit 2: Jak już wymieniasz zasilacz to nie patrz na jakieś no-name tylko na porządne firmy które mają certyfikaty na swoich zasilaczach,