Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 16 lat, moja rodzina (i ja) nigdy się nie przeprowadzaliśmy się, żyję w mieście (Kraków) i nie mam praktycznie przyjaciół, mam jednego z którym jakoś nie mam tematów do rozmów, jednego w szkole oraz jednego z którym chociaż raz w tygodniu wychodzę. Facebook'a nie mam bo i tak po co, żeby zacząć być na świeżym powietrzu postanowiłem biegać(sam), chodzę do logopedy bo mówię niewyraźnie, pismo nie lepsze. I nie mam do kogo się odezwać, nawet nie wiem co zrobić by mieć przyjaciół albo chociaż kogoś z kim mógłbym wyjść na zewnątrz.
Help

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
źródło: comment_3LQa35mFDWAE0UCu7GOM83gp0m9eVZGN.jpg
  • 16
@sokytsinolop: pejsbuk, jeszcze jak jesteś w szkole / na studiach to konieczność, zapisz się np. do jakiejś sekcji/organizacji sportowej (pisałeś, że zacząłeś biegać) albo organizacji gdzie będziesz mógł poznać potencjalnych znajomych w twoim wieku i przy okazji rozwijać swoje pasje.
@sokytsinolop: załóż do tego drugie konto (oczywiście informując administracje) i po sprawie, nie będziesz musiał się martwić o konto i dasz tylko jakieś proste filtry