Wpis z mikrobloga

@kicioch: no sorry, celowo podszedłem pod telewizor (doceń) żeby mu się przyjrzeć z bliska, i jest tylko skośna na podstawach, ale to ją bardziej wysmukla niż zaokrągla. Mówię o slimce ale poprzednie się chyba aż tak bardzo nie różniły. Zaraz zerknę.
  • Odpowiedz
@MistrzuYoda: Ja też specjalnie wstałam i poszłam pod tv (doceń) żeby wymacać i jak dla mnie jest okrągły z przodu bardziej a nie taki kanciasty jak ten. I też mówię o slimce
  • Odpowiedz
@kicioch: no tak jest zaokrąglony ale nie na rogach tylko na całej obudowie, i ten ma podobnie tylko że jest ścięty, i to mu tylko dodaje uroku, bo to faktycznie takie pudełko. TV przecież nie jest zaokrąglony a nie marudzisz...
  • Odpowiedz
@MistrzuYoda: No właśnie mi o obudowę chodziło. Nie wiem czy ten ma podobnie, wygląda bardziej jak pudło po butach, mniej nowocześnie :P Ale dobra, gusta każdy ma inne, jednym się podoba, innym nie i już. Ja jestem kobietą, ja mam marudzenie we krwi :)
  • Odpowiedz
@MistrzuYoda: Nie takich małych jeśli pad jest rozmiarów jak w 360 to ten xbox jest rozmiarów mniej więcej laptopa 15" tyle że dużo grubszy

Zastanawia mnie czy będzie wymagane podłączenie do internetu żeby grać, tj. czy jesli net mi padnie podczas rozgrywki to gra się wyłączy...
  • Odpowiedz
@johni4k: nowy Xbox będzie pewnie wielkości x360 czyli jednak nieco mniejszy niż notebook 15' A co do tego wymaganego połączenia to z tego co mi wiadomo to zrezygnowano z tej idei, ale pewien nie jestem.
  • Odpowiedz