Wpis z mikrobloga

@klocu26: Flexa sobie raczej odpuść bo podobno sie grzeje. Brałem pod uwage Oneplus One i Huawei p8(byłem już na niego praktycznie zdecydowany) , ale trafiła się okazja żeby tanio dorwać Mate 7 więc dam Ci znać jak tylko go dostane i poużywam pare dni :)

Edit: Honor 7 też mi sie podobał, ale jednak lepszy według mnie był P8.
@Kluska1337: Właśnie z tym grzaniem to słyszałem różnie opinie, na forum.android piszą, ze wyszło kilka updatów i się już tak nie grzeje. Z resztą grzał się M7, G2, G3, G4, M8, M9, P8 i pewnie co drugi mocniejszy każdej firmy, na to jakoś aż tak krytycznie nie patrzę. P8 mi się podoba, ale tak jak przy honorze 7 i mate 7 mam pewne obiekcje co do GPU, co prawda granie mnie
@klocu26: Jeżeli nie grasz to nie zrobi Ci to różnicy w codziennym użytkowaniu :) Tutaj sugerowałbym się raczej ilością RAMu i procesorem. Moja znajoma ma Mate 7 od premiery (czyli ponad rok) i mówi że jest bardzo zadowolona.
@unguided1989: jak dotychczas bardzo pozytywne. Co prawda mam go dopiero od wczoraj ale ogóle działanie i praca na baterii bardzo dobra. Jeśli chodzi o użytkowanie to też większego problemu nie miałem bo mam duże dłonie. Naładowany był do 35% po wyjęciu z pudełka a około 22 miał jeszcze 10% więc to na duży plus