Wpis z mikrobloga

@jasiek196: chodziłem, teraz przerwa bo chory jestem :/ jak się trafi w dobrą godzine to jest pusto, a jak w gorszą to też jest luźno. Ogólnie większy tam nacisk jest na sporty walki i crossfit ale siłka przyjemna. Zapytaj konkretnie co ci potrzebne to postaram się odpowiedzieć
  • Odpowiedz
@jasiek196: Najgorzej jest w godzinach 19-20:30, ale to chyba wszędzie tak jest. Jak chodziłem to rzadko kiedy musiałem dzielić się sprzętem. W weekendy to przeważnie sam byłem na siłce, najwięcej to z 5 osób było.
Tak jak pisałem wyżej, dużo osób tam trenuje sporty walki i crossit i to przez nich robi się takie złudzenie że dużo osób jest. Również kilku znanych zawodników MMA tam ćwiczy ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@jasiek196: @paprykarzszczecinski1: @bohlen: ja mam karte i bylem w calypso kolo auchanana ursynowie i nie wiem kto projektowal podgrzewanapodloge w meskiej szatni alena pewno nigdy w takowej nie byl. S4 ursynow wieczorami ciasne i troche nowopiwniczny klimat. Tuz przedswietami bylemw calypso nanowo ursynowskiej. Wszystko pachnie nowoscia, tylko lawka sie z typem dzielilem ale ten sam ciezar wiec git
  • Odpowiedz