Wpis z mikrobloga

@xortis: mam ambitny plan by przynajmniej częściowo następne stroje robić na streamie i potem to przerzucać skrócone na YT, ale dopiero 2 próby były więc nie ma czym się chwalić :P Narazie postuję progresy na fanpage'u na FB, więc to może pomóc, plus zawsze możesz się zgłosić z konkretnym strojem czy detalem stroju, to coś w wolnej chwili doradzę :)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@headhunter13: zależy, Yennefer powstałą w tydzień, a Tyrande męczyłam przez rok, 3 razy poprawiałam i przemalowywałam, ale to są skrajne przypadki. Zazwyczaj 1 - 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@Issabel: Twoja dzialka na YT i Stream srednio sie nadaje, no chyba ze -niestety- bedziesz pokazywala cycki.
Imho lepszym rozwiazaniem bylby Patreon. Ludzie placiliby np 50$ miesiecznie i co miesiac np bys dostarczala tutoriala jak robisz jeden stroj, z video i innymi cudami.
  • Odpowiedz
@loczyn: Niestety prawda, ale jeśli to ma być tylko jako dodatkowy kanał social media, to czas od czasu mogę postreamować, nie liczę tam na zarobki, bardziej na lepszy kontakt z ludźmi którzy faktycznie chcą coś się dowiedzieć i nauczyć i oswojenie się z kamerą. A Patreon sparwdza się całkiem fajnie za granicą, ale to się wiąże z pewnym ograniczeniem tego co daje na fanpage, by patroni dostawali więcej i tu mam
  • Odpowiedz