Wpis z mikrobloga

@Airbooz: Dzięki! Dota narazie jeszcze w planach, konkretnie Vengeful Spirit. A tu jest LoL, HotS, StarWarsy, Wiedźmin, DC, Assassyn i jeden projekt własny. Oddzielnie są u mnie na fanpage'u (podpis z gifa) i stronce issabelcosplay.com :)
@Issabel: A jeszcze takie pytanie, bo jak wpadasz na jakies IEMy, Pyrkony no to fejm, ludzie zdjecia robia i w ogole, ale trafiaja Ci sie czasami jakies stulejmany humor 1/10 i gadka 1/10 ktore probuja cos do Ciebie swirowac? Czulas kiedys zazenowanie?:D
@loczyn: Zdarza się, ale to zazwyczaj już internetowo. Na eventach jest coraz lepiej, bo ze 2 lata temu to dość często rączka się omskła, albo trzeba było sprawdzuć czy uszy elfie albo róg na czole jest prawdziwy. Przygody z takich imprez to temat rzeka :D
@Issabel: Jeszcze jedno jak moge, wiem ze bylo AMA ale to az dwa lata temu, w branzy sie sporo zmienilo. Masz jakies propozycje wspolpracy, reklamy czy cos? Znaczy czy to hobby zarabia na siebie w Twoim przypadku czy to jest 100% hobby?:)
@loczyn: Sporo się zmieniło i to na plus. Pracuję dość często na stoiskach, robię stroje dla wydawców gier na premiery, różne promocyjne sesje zdjęciowe i filmiki, plus tak jak wcześniej stroje na zamówienie. Tak że da się, i coś na tym zarabiam, ale nadal uważam to za hobby, pasję i sprawia mi to frajdę, nawet jak stoję 8 h w zbroi na stoisku i umieram na koniec :D Poza cosplayem normalnie