Wpis z mikrobloga

Mam 15 lat i od dwóch lat angielskiego uczy mnie korepetytorka jedna, 29 letnia. Powiem tylko, że od niedawna seks zaczęliśmy uprawiać, wiem że to może być mało prawdopodobne ale nie będę wam dowodów na to dostarczał. Chodzi o to, że ostatnio wpadkę mieliśmy bo ona zapomniała drzwi zamknąć i jej mama weszła do jej mieszkania bez dzwonienia do drzwi choć nie mieszka z nią ale czasem ją odwiedza i zobaczyła nas w nieprzyzwoitej sytuacji. Pomijając kłótnie to powiedziała że donos na policje złoży na córkę i teraz obawiam się że policja coś może nam zrobić. Nie chcę by ona szła do więzienia, to ja się godziłem na seks z własnej woli i chciałem tego, wiele osób w moim wieku by chciało tego. Najgorsze będzie gdy rodzice o tym się dowiedzą, o komputerze będę mógł zapomnieć i o wychodzeniu z domu i jeszcze tata mnie zleje bardzo porządnie. Przerąbane jednym słowem.
Bardzo was proszę o to co jej grozi, co mi grozi i czy da radę to ukryć przed rodzicami, a jeśli rodzice się dowiedzą to czy tata będzie miał prawo mnie zlać bo on nie bije mnie słabo jak inni rodzice, on mnie leje tak jakbym z rodziny patologicznej był, a jeśli dowie się teraz o tym to będę latał po domu jak kukła, czy jak mnie tak pobije to będę mógł to na policję zgłosić? co by mu wtedy zrobili? bo jeśli nic to za donos na niego bym dostał 1000x bardziej i mówię poważnie, on taki jest dlatego boję się go i tej całej sytuacji i proszę was o informacje.
#pomocy #pasta #patologia
  • 4
@volden: @krokiet66:

Najgorsze będzie gdy rodzice o tym się dowiedzą, o komputerze będę mógł zapomnieć i o wychodzeniu z domu i jeszcze tata mnie zleje bardzo porządnie. Przerąbane jednym słowem.

Co poruchał to jego ( ͡º ͜ʖ͡º) pieprzyć wirtualną rzeczywistość.