Wpis z mikrobloga

#sgs4 #samsung #s4 #telefony #problemkomputerowy #kiciochpyta

Mam od długiego czasu w sumie problem z połączeniem Samsunga S4 z komputerami. Albo coś plika plumka i nie widzi normalnie jako dysk zewnętrzny, albo jak już zobaczy to za chwilę 'gubi' połączenie.

Nie jestem odosobniony akurat, ale fora internetowe są pełne bardzo rozbieżnych porad, w sumie to nie bardzo mogę sobie z tym poradzić, a chciałbym jednak coś poprzesyłać plików w obie strony.

Ktoś coś poradzi? Problem z kablami? Z samym telefonem? Z jakimiś sterami w kompjutrze? Plx, powiedzcie co zrobić :P
Pobierz Veuch - #sgs4 #samsung #s4 #telefony #problemkomputerowy #kiciochpyta 

Mam od dług...
źródło: comment_Qb56hG4xgHd9XqYYDQxzm6epxNoCGGwX.jpg
  • 15
@Veuch: A nie prościej pobrać aplikację Airdroid i łączyć się po wifi, między komputerem a telefonem.
W przeglądarkę wpisujesz adres web.airdroid.com w komórce włączasz wifi, na stronie logujesz się do konta google i masz wszystko w przeglądarce, działa to w obie strony, kopiujesz, wklejasz, usuwasz itp.
@Veuch: Z tego co pamiętam trzeba jakąś funkcję uruchomić - zaptaszkować bo inaczej się nie skomunikują. Tylko, że nie pamiętam nazwy tej funkcji i dlatego przeszedłem na coś szybkiego i wygodnego.
@dzieju41: debugowanie USB pewnie, ja już próbowałem prawie wszystkiego, od różnych kabli, przez różne komputery, do przeróżnych opcji w samym telefonie. Coś się.. coś się popsuło no. #!$%@?ć, pobawię się z tym Airdroidem skoro to działa faktycznie :)
@signap: nie ma takich opcji od któregośtam Androida chyba, mam tylko debugowanie USB i wtedy powinno właśnie tak wykrywać. Dobra, ale problem z tym jest od dawna, 'naprawiałem' to 19283 razy więc po prostu przejdę na Airdroida, odrobinkę dłużej to trwa, ale bez nerwów :D