Wpis z mikrobloga

@Antlion: 2, tylko dlatego bo od niedawna zmieniłem kompa i mogę sobie pozwolić na csgo. kilka ładnych lat grałem nie najgorzej w 1.6 . Jeżeli masz wyższą rangę, zaproś do gry, może nie wyjdzie taka akcja z awp, ale napewno tabeli nie zamknę.
@Antlion: są tacy wszędzie. tu są wycinki tylko jak widać, ale nie grali aż tak źle. oglądam mecze od dawna i jak widziałem momenty np. flushy z fnatic, dla mnie gra bdb, chodzi o kolesi na których wybiegał a oni się odwracali jak na zawołanie, każdy by ich zabił w plecy przecież. w tej kompilacji chciałem pokazać że usp to git broń nawet vs ak czy m4, tylko w danych momentach,
@DanioPL: jeden magazynek, 12 naboi, 1 akcja 6 naboi na hed z dupy, 2 akcja, 4 naboje i bania kolejne strzaly to sa 3 banie po kasku z 8 pozostałych kul w magazynku, 3 akcja 1 shot 1 hedshot, drugi strzał był automatyczny bo nie miałem pojęcia że tak się da zabić, 4 akcja tez 2 kule i głowa a 2 kolejne posłałem bo nie wiedziałem czy zabije, gdyby miał
@thetubaq: gościu proszę Cię,takie "akcje" jakie Ty masz na filmiku to jest śmieciowe gówno, które przeciętnemu graczowi zdarza się w większości meczy, a Ty to reklamujesz jakby to #!$%@? było jakieś skillowe. Żeby krytyka była konstruktywna to najpierw trzeba mieć na czym ją konstruować... Chcesz filmik? Proszę, znalazłem swoje demko z ESEA http://plays.tv/video/56f3f0960840a052d6 - powinno się zaraz zuploadować
- włacz film
- gość gra usp z kelvarem, defem i granatami zamiast zagrać normalny pistol
- wyłącz film
( ͡° ͜ʖ ͡°)