Wpis z mikrobloga

@jancow: dokładnie nie wiem, jak to w Warszawie, ale ja postanowiłem udać się kiedyś do Wer Zabrze. Dostałem #!$%@? za przejazd przez otwarty szlaban i nie wydano mi paczki, nawet mnie te #!$%@? nie wpuściły do biura. Poczta to śmiecie, nie nastawiałbym się.

Jest to jednak możliwe, bo dzwoniłem do nich i powiedziano mi, że mogę odebrać pakę.
@jancow: screen z ali, wydruk potwierdzenia przelewu, no i dowód.

W przypadku naliczenia vatu i cła, można to odesłać w mejlu. W tym przypadku nie wiem, czy od razu wydadzą ci paczkę, czy będą weryfikować papierki, które im przyniosłeś. Ja byłem odebrać paczkę, nie płacić i odbierać. Polecam ci kontakt z sortownią.
@jancow: gdzieś czytałem, że ktoś był w werze z dokumentami, wzieli je, po czym stwierdzili ze nie moga mu jej wydać i wysłali dalej do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przy odbiorze osobistym były sytuacje, że przeprowadzano również wywiad i kilka razy sprawdzili zawartość by dowalić większy VAT niż zadeklarował sprzedawca/kupujący. Ja bym wolał to załatwić mailowo, a nie chodzić tam, ale co kto woli.
@kacperinjo: byłem tam w czwartek o 13 i w sumie niepotrzebnie tam pojechałem, bo wzięli ode mnie tylko wydrukowane dokumenty i powiedzieli, że paczka do odebrania najwcześniej we wtorek. Oprócz mnie nikogo tam nie było, a celnicy nie wyglądali na zapracowanych, więc niestety jeszcze sobie poczekam :(