Wpis z mikrobloga

To dopiero trzeci dzień tygodnia, a już mamy porządną dawkę absurdalnej groteski.
Polscy nacjonaliści spalili kukłę niemieckiej kanclerz za to, że bliskowschodni zamachowcy dokonali ataków w belgijskiej stolicy.

http://www.wykop.pl/link/3080575/mlodziez-wszechpolska-spalila-kukle-angeli-merkel/

Co następne? Palenie przez ziemian marsjańskiej kukły za efekt cieplarniany na Wenus?

Rozumiem walkę z radykalnym islamem i nielegalna imigracją, ale to jest wyjątkowo kretyńskie działanie.
#neuropa #4konserwy
  • 13
@Bierna: No i pokaż mi gdzie są w Polsce ci wszyscy imigranci z Afryki i bliskiego Wschodu. Bo z tego co wiem, to oni za bardzo nie chcą mieszkać, a jak nawet ich ktoś tu sprowadzi, to od razu dają nogę.
Po drugie, spalenie kukły Merkel w Białymstoku w jakikolwiek wpłynie na zmianę polityki imigracyjnej Niemiec?
Działanie jeszcze bardziej infantylne niż malunki kredą na asfalcie.

@Lionhousebaby: Rzeczywiście, zagiąłeś mnie tym
@flager: czyli jeśli u nas jeszcze nie ma zbytniego problemu, to mamy być cicho i przypadkiem nie protestować, najlepiej też łyknąć dostawy imigrantów i "jak większość się okaże terrorystami, to wtedy będziemy się martwić"? Dlaczego odmawiasz ludziom prawa komentowania co się dzieje w naszej wspólnocie?

Po drugie, spalenie kukły Merkel w Białymstoku w jakikolwiek wpłynie na zmianę polityki imigracyjnej Niemiec?

Czy flagi na fb, kreda i kwiaty jako wyrazy współczucia lub
@Bierna:

czyli jeśli u nas jeszcze nie ma zbytniego problemu, to mamy być cicho i przypadkiem nie protestować, najlepiej też łyknąć dostawy imigrantów i "jak większość się okaże terrorystami, to wtedy będziemy się martwić"?

Czy ty w ogóle czytałeś cały mój wpis? Specjalnie dla ciebie skopiuje i pogrubię pewien fragment.

Rozumiem walkę z radykalnym islamem i nielegalna imigracją,


Dlaczego odmawiasz ludziom prawa komentowania co się dzieje w naszej wspólnocie?

A gdzie
@flager: ah dziękuję za te wycieczki osobiste i docinki, już wiem z kim mam do czynienia. Rozumiesz walkę, ale nie w taki sposób. On jest dla ciebie głupi i basta. Gdyby się odbyło to na miejscu zamachu (jak kreda na asfalcie) byłoby mniej infantylne. Ale niestety tak jak ludzie dawali wyrazy łączenia się w bólu poza Brukselą, tak i dają wyrazy oburzenia poza Brukselą. Aha, TY nie spotkałeś dziś żadnego muzułmanina
@Bierna: gdzie zrobiłem jakiś osobiste wycieczki? Co najwyżej wytknąłem ci wybiórcze czytanie moich wypowiedzi i wkładanie mi w usta słów, których nie napisałem.

Aha, TY nie spotkałeś dziś żadnego muzułmanina więc nie ma problemu.

No to odnieśmy się do zamachów i innego rodzaju ataków dokonanych przez islamistów w Polsce, przytocz mi jakieś dane, bo ja niestety z braku takowych ataków nie jestem w stanie tego dokonać.

Jeżeli sądzisz, że radykalizacja nastrojów