Wpis z mikrobloga

@leedss: Na #!$%@? aggro shamanowi leczenie? Słaba legenda. Dobre staty, ale po co taka karta shamanowi? Na razie nie ma co oceniać, ale według mnie to będzie raczej jedna z tych przeciętnych legend.
  • Odpowiedz
@leedss: nie wiem w jakim celu aggro shaman miałby ją grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) moim zdaniem jak dojdzie kilka kart kontrolnych dla shamana to moze bedzie grana.
  • Odpowiedz
@rdy: Fajne są komentarze na reddicie, że "op op op", "autoinclude", "elemental destruction heal for 30" itp., ale pomijają fakt, że szaman nie ma czym grać. Mistcaller też miał być op, a nikt tym nie gra, bo nawet to +1/+1 na badziewnych minionach nic nie daje.
  • Odpowiedz
@leedss: fajnie że dużo leczenia, ale control shaman ma już healing wave'a - ta karta jest OP w control shamanie, przydałoby się coś innego np. pierwotna opcja Mistcallera czy coś
  • Odpowiedz
@OmarBongo: przydałoby się karty do early game to moze byloby tak jak kiedys z paladynem, ktory był najgorszą klasą a dzieki dobrym kartom na early w gvg stał się dobrym mid range deckiem. Niestety pozniej trochę przesadzili i wyszedł rak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tallman: kumplu, my teraz mówimy o controli, na siłe by dało się skleić midrange shamana o ile dostanie jedną earlygame'ową karte ( ͡° ͜ʖ ͡°) z resztą shaman jest w tak ciemniej dupie, że szkoda strzępić ryja, gdyby nie face shaman to dalej by na turniejach kaleczyli tego mech shamana który jest #!$%@? jak nieszczęście
  • Odpowiedz
@OmarBongo:
shaman to taki #!$%@? paladyn po prostu :P, ale się boję że jak zaczną dokładać shamanowi karty to sie skończy jak paladyn po gvg
  • Odpowiedz
@Budyno: Osobiście grałem go po wyjściu TGT w totem shamanie i sprawdzał się dobrze, ale muszę przyznać że nawet bez niego deck był świetny - do czasu.
  • Odpowiedz
@evenflow: Ale wiesz że nawet 1 drop może być wolny (np Blood imp)? Po prostu rzucasz go na 5 turze i nie contestujesz nawet troche boardu przeciwnika, bo 4/6 za 5 many to tak średnio na constructed. Choć teraz nie wiadomo jak to będzie, bo wiadomo nowa meta.
  • Odpowiedz