Wpis z mikrobloga

@Km1eciu: jak ma usunięte dpf to jest problem na przeglądzie. Przebieg coś niski. Szukałem kiedyś TdCi i trochę poczytałem o nich,bo zainteresowała mnie dziwnie niska cena. Niestety padają. Nie mam kompa przy sobie, ale z tego co pamiętam pada turbo, dwumasa i pare innych.
  • Odpowiedz
@fazjoszi: Wszystko jest na cito? Chyba pomyliłeś słowa. Chce sprzedać mondeo z 2007 w dobry stanie za 5000zł i nikt nie chce kupić? Sorry, ale nie wierzę, pokaż ofertę.
  • Odpowiedz
@Km1eciu: Z tymi mondeo jest tak- albo trafisz i jeździsz 200tkm. bez żadnych większych napraw albo się ciągle coś sypie, ta sztuka mniej więcej wygląda ok- fotel nie jest wygnieciony, one potrafią na boczkach wyglądać tragicznie, delikatnie wisi przedni zderzak, przy oglądaniu posprawdzać nadkola czy nie mają szpachli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Km1eciu: Mam identiko tylko 2005r na full wypasie i jestem bardzo zadowolony. Od wakacji zrobione ~30k km i jak narazie jedynie wymieniałem filtry i oleje. Zbliża się wymiana paru dupereli w przednim zawieszeniu ale dzięki przemyślanym rozwiązaniom Forda będzie to kosztowało grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@fazjoszi: 5k zł to biorą w ciemno Mondeo mk3 po lifcie z wtryskami do roboty...
  • Odpowiedz