Wpis z mikrobloga

: > tablet > dla starszej osoby>do netów

XD


Moja babcio ledwo pilot od tv obsługuje :)

Weź jakiś goclevera, tanie, ale dosyć mocne mają


@tylkodlanocnego: Nie kumam beki. Moj ojciec niestety ogarnia tylko tablet, do kompa go nie ciagnie, tym bardziej da laptopow.
@tylkodlanocnego: No nie. Mój dziadek oddał dekoder od kablówki bo nie mógł ogarnąć co kiedy ma włączyć (telewizor, przełączyć na AV a potem dekoder), a tu w tablety idą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Piw_Benzyna: Dzieki za wartosciowe rady o babci. Powiem tacie, ze macie z niego beke, bo umie obslugiwac tablet i tv a nie umie/ nie lubi korzystac z komputrow i laptokow. TO TAKIE DZIWNE,
@Siwariusz: serio mu proponowalem laptopa, to przeciez najlepsza opcja, zwazywszy na lepsze parametry techniczne i mozliwosci zastosowania w praktyce, ale on nie lubi "laptokow", ciezko mu sie obsluguje... O PC nie wspominajac. W sumie podlaczylem mu kompa (starego ale dobrego w miare) pod TV, zrobilem mu nawet remote Powera w biosie z klawy bezprzewodowej. Nie pamietam kiedy go wlaczal.
@zone3: ja jakiś czas temu kupiłem swojej Babci iPada drugiej generacji. Sprzęt śmigany, wyszło mi coś 500ziko za niego. Do tego przedpłacona karta sim z internetem za 50ziko i Babcia zadowolona na sto pro! Oczywiście trochę trzeba było jej tam wytłumaczyć, ale ogólnie to iPady mają tą przewagę, że są bardzo łatwe w obsłudze i solidne.