Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@kaziuwichura:
Główną motywacją były narodziny córki. Jest dla kogo żyć i nie truć się tym gównem. Rzuciłem też z myślą o swoim zdrowiu, a odkładanie kasy to tak przy okazji. Patrząc jak z każdym dniem rosła kupka pieniędzy również motywowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaziuwichura: to może ja się wypowiem jak to zrobiłem:
1. ustalasz konkretną datę od kiedy nie palisz (fajnie żeby dzień przed była "gruba" impreza
2. 3 dni przed tym terminem kupiłem desmoxan czy jakoś tak (około 60zł) i zacząłem brać jak było napisane w ulotce
3. robisz sobie listę + na słabsze chwile żeby poczytać, np: 5k zł w kieszeni co roku (to zajebiste wakacje z różowym w ciepłych krajach), jesteś zdrowszy, będziesz dłużej żył, lepsza sprawność fizyczna, lepiej czujesz smaki i zapachy, nie śmierdzisz, nie jesteś pod ludkiem etc... W sumie najważniejsze z nich dla mnie było CO #!$%@?, PAPIEROS BĘDZIE SILNIEJSZY ODE MNIE? to tylko przykłady, im więcej tym lepiej.
4.7 Korwin
5. na imprezie paliłem ile sie dało żeby wszystkie fajki wypalić oprocz ostatniej ktora zostawilem sobiej
  • Odpowiedz
@ctrl_alt_del: ooo to je dobre :D punkt 10 chyba najbardziej by na mnie wpłynął. Desomaxan próbowałem, nawet tydzien nie palilem i fajki mi smierdziały, do najblizszej imprezy...

Ksiązka Allen Carra - doczytałem do momentu gdzie pada zdanie "a teraz zapal ostatniego papierosa" , dalej jej nie otworzyłem. Brak silnej woli, brak :(

Najgorsze jest właśnie to, że może minąć tydzien, miesiąc, rok a dalej gdzieś ta chęć w tobie siedzi
  • Odpowiedz
@kaziuwichura: z czasem mija, kiedyś nie paliłem 30mc i głupi byłem że zacząłem, ale w takiej chwili w jakiej się wtedy znalazłem to nawet gdybym wcześniej nie palił to chyba wtedy bym także pociągnął... teraz mieneło 6 lat od tamtej chwili, 4mc nie pale i jeżeli mam decydować o swoim życiu to warto zacząć być silnym od takiego #!$%@? przeciwnika jak fajki!
  • Odpowiedz
@CaptainBryant: Ale wiesz, że to jest prawda? Jeśli np. prowadzisz firmę i kolega za darmo udostępni Ci biuro, to Urząd Skarbowy ma prawo żądać podatku dochodowego od kwoty jaką Twoja firma zaoszczędziła na tym, że nie musisz płacić za biuro.

  • Odpowiedz