Wpis z mikrobloga

Wczoraj w ramach miłego spędzenia niedzieli wybrałem się z juniorem na mecz Lechia-Termalica. Zaraz po powrocie do domu włączyłem sobie nagrane derby Turynu (oba mecze zaczynały się o tej samej godzinie).
Tak sobie oglądałem w tv mecz Torino-Juve i z każdą minutą smutniałem jak wielka przepaść dzieli naszą piłkę od europejskiej. Mecz obejrzany na żywo, na pięknym stadionie w obecności 12000 ludzi to jedno wielkie gówno w porównaniu do Serie A.
#pilkanozna #oswiadczenie #lechia
  • 7
@jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: Ale to już nawet nie chodzi o atmosferę, bo byłem na meczach Lechii gdy było po 30000 i więcej ludzi i sama atmosfera była naprawdę fajna, cała otoczka meczu super na najwyższym poziomie.
Ale cała magia znika po pierwszym gwizdku sędziego. Chodzi o żenujący poziom samych kopaczy, dokładność podań, tempo gry, zaangażowanie piłkarzy. Prowadzimy 1:0 to dowieźmy bezpiecznie bez wysiłku rezultat do końca żeby tylko się nie zmęczyć. Po prostu
@elelel: Możliwe. Ale wczoraj oglądałem na żywo mecz dwóch drużyn walczących o wejście do czołowej ósemki i unikniecie walki o utrzymanie i grali tak jakby nikomu na niczym nie zależało.
@pavulon78: tak czy siak, to środek naszej tabeli, a ten mecz, który oglądałeś, to derby Turynu. Nie muszę mówić Ci, o ile więcej zaangażowania piłkarze wkładają w takie mecze.