Wpis z mikrobloga

@Moloch99: Ale gdzie są jakieś postulaty? Z tego co widziałem, to niesłuszne bany zostały zdjęte (jak kogoś pominęli to pewnie można się skontaktować z administracją) oraz są prace nad tym, by moderacja była bardziej przejrzysta. A teraz ten bunt już urósł do takich rozmiarów, że co by administracja nie zrobiła to zawsze będzie źle. A szkodzi to wszystkim.
@Garreth: Administracja wrzuciła tag zboze każdemu użytkownikowi na czarną listę - po co? Ingerencja w cudze ustawienia, jeszcze bardziej #!$%@?ła ludzi. Do tego całe te śmiechy, z ustawianiem zboża na logo wykopu i avatarach administratorów.
@Moloch99: Wrzuciła i przez moment mogłem zobaczyć normalny wykop, ucieszyłem się, że już po aferze, ale po chwili znowu kilkoro ludzi wpadło na nowy pomysł niszczenia portalu, a reszta podłapała. I co z tego, że wrzucili na czarną listę? Poinformowali o tym na górze strony, więc nie było to żadne niejawne działanie. A jest mnóstwo użytkowników tego portalu, którzy o czarnych listach pojęcia nie mieli i chcieli tylko sobie przejrzeć główną
@Garreth: "Poinformowali o tym na górze strony" - wczoraj i zresztą dziś jest dużo wpisów osób, które dowiadują się o tym z mikrobloga, więc ciekawe to powiadomienie. (m.in. na mobilnej aplikacji nic się nie wyświetla) Ale po co to robili? No po co? To cały czas ingerencja w cudze ustawienia bez pytania. Gdyby tego nie zrobili dziś Wykop wyglądałby normalnie.
@Moloch99: No tak, najpierw powinni zrobić referendum albo przesłać każdemu listem poleconym formularz zgody na to. Ja powiadomienie widziałem, przez chwilę było dobrze i byłem zadowolony. Gdybym akurat skorzystał z aplikacji mobilnej to też byłbym zadowolony, że nie marnuję transferu na "zboże", nawet bez powiadomienia. Podejrzewam, że po jakimś czasie te ustawienie zostałoby cofnięte, ale to tylko moje przypuszczenie. Niech sobie ingerują w jakie tylko ustawienia chcą, zresztą te ustawienia nie