Wpis z mikrobloga

Mircy dostałem dzisiaj taką wiadomość z firmy z USA, w której robiłem zakupy 8 lat temu :)

"We are showing you have a $40.58 credit on your account with us. This was from 7/15/2008. We would like to get this resolved due to the age of it so please let us know where we should send the refund check or if you prefer a refund through paypal. If we don't hear back, we will be sending this amount to the State of Ohio for unclaimed monies owed to customers. If you have any questions, I can be contacted at owens@stewmac.com or 740-249-4722. Thank you and have a great day.

Sincerely,
Sherry Owens-Mills

Nie wiem z jakiej to okazji się im o mnie nagle przypomniało i nie wiem czy rzeczywiście przysługuje mi jakiś zwrot (bo w sumie zakupy były dosyć pokaźne wtedy z tego co pamiętam), ale postanowiłem zrobić #rozdajo
ja tam pewnie aż tak tego przypływu gotówki nie odczuję więc mogę poprostu wysłać jej randomowy adres albo konto PayPal jakiegoś mirka. Jak już wspomniałem nie wiem na ile ta wiadomosć jest wiarygodna, ale fakt faktem zakupy w sklepie w tym okresie robiłem.

Niestety z tego co widzę chyba trzeba będzie konto PayPal mieć bo na numer konta w polskim banku może tego nie wysłać, ale właśnie napisałem jej maila z zapytaniem czy jest możliwość transferu na konto bankowe..

KAŻDY KTO ZAPLUSUJE WPIS DO JUTRA DO MOMENTU AŻ SKOŃCZE ROBOTE I SIENDE PRZED KOMPEM, TEN MA SZANSE NA 40.58$

ZIELONKI RZECZ JASNA DUPA CICHO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
rozdajo to dobry patent na gorące.. można napisać dowolną wiadomosć nie mającą specjalnie aspiracji na aktywne a nawet nie mającą za bardzo sensu i zatagować rozdajo a większość wykopków pewnie i tak zaplusuje w ciemno..
Ci nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)