Wpis z mikrobloga

#!$%@? tą grę, volvo nie dba o nic. 11:4 po terro na inferno. Gościu z przeciwnej (konto 60h w csgo) odpala spinbota i #!$%@? buły przez wszystko co się da. Wynik ? 13:16. Miałem streak 4 remisy i 1 wygrana. Teraz przegrałem na czitera i znowu spadek z supreme do lema. Gaben ty #!$%@? gruba #!$%@?.
#csgo
  • 14
  • Odpowiedz
@bastian009: jakby #!$%@? z valve dawali bana na numery sprzętu, albo za wyłapanie w ogóle jakiś banów robili konta niezdatne do użycia w grach online to byłoby fajnie, ale gdzie tam hajs leci to #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@bastian009: Jezu, przecież ci cofnie ten mecz skoro to był tak ewidentny cheater. Przez tą porażkę nagle się gorszy nie zrobiłeś, olej te obrazki przy rangach i graj.
  • Odpowiedz
@Ventura: Szkoda strzępić ryja, robisz sobie tydzien przerwy od gierki, wracasz fajnie ci sie gra, ciągniesz fajnego streaka bez przegranej i nie dość ,ze trafiasz na czitera to jeszcze spadek, bo tak xD
  • Odpowiedz
@CeZ_: Przecież jeśli mu cofnie mecz to tylko na farcie. Myślisz, że przez 60h gość grał bez haxów? XD Teraz już nawet ow nie wyłapuje haxów już nie mówiąc o vacu który działa tylko teoretycznie.
Nawet darmowe haxy już nie są wykrywane xD

STATUS:UNDETECTED since 17th May 2015, it was NEVER detected since that date.
  • Odpowiedz
@abraxaswisz: nie wiem, nie chce mi sie tego zgrywać nawet bo jaki sens ma nagrywanie gościa, który kręci się w kółko i #!$%@? ace. Najśmieszniejsze jest to jak volvo sie szczyci tą zmianą rang ile to osób teraz jest w globalu i supreme a połowa z nich to #!$%@? cziterzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: proszę cię, ludzie z ekwipunkami po kilka tys. tracą konta, a kryją się niesamowicie a jakiś gość, który używa spinbota nie straci xD
  • Odpowiedz
@CeZ_: Jaki hax ostatnio padł? x22 bodajże tylko. Aimware, interwebz czy nawet darmowe polyhack są UD od bodajże ostatniej fali vaców rok temu.

W ciągu ostatnich 4 miesięcy fala banów była 3 razy. X22, troll gościa z reddita z darmowym haxem i jak volvo popsuło upade i poleciało pełno ow za brak smoke xD

Ktoś kto używa płatnego haxa albo po prostu jest ostrożny nie dostanie nigdy ow więc to
  • Odpowiedz
Ktoś kto używa płatnego haxa albo po prostu jest ostrożny nie dostanie nigdy


@epll: ale nie koleś który używa spinbota, a tego dotyczy ten wątek
  • Odpowiedz
@CeZ_: No ale to też zależy. Jeśli przez 60h nie dostał bana to pewnie stara się grać +/- legitnie (jeśli tak można mówić w przypadku spinbota XD). Być może ma tez jakiś sposób na ominięcie ow i gra jedna grę na dwa dni itd. itp.. Kiedyś przecież działał sposób z graniem w full lobby 2 meczów/24h na spinbocie i ow nie było. Teraz w kilku miejscach czytałem, że 1 mecz/48h
  • Odpowiedz