#!$%@? tą grę, volvo nie dba o nic. 11:4 po terro na inferno. Gościu z przeciwnej (konto 60h w csgo) odpala spinbota i #!$%@? buły przez wszystko co się da. Wynik ? 13:16. Miałem streak 4 remisy i 1 wygrana. Teraz przegrałem na czitera i znowu spadek z supreme do lema. Gaben ty #!$%@? gruba #!$%@?.
#csgo
  • 14
@Ventura: Szkoda strzępić ryja, robisz sobie tydzien przerwy od gierki, wracasz fajnie ci sie gra, ciągniesz fajnego streaka bez przegranej i nie dość ,ze trafiasz na czitera to jeszcze spadek, bo tak xD
@CeZ_: Przecież jeśli mu cofnie mecz to tylko na farcie. Myślisz, że przez 60h gość grał bez haxów? XD Teraz już nawet ow nie wyłapuje haxów już nie mówiąc o vacu który działa tylko teoretycznie.
Nawet darmowe haxy już nie są wykrywane xD

STATUS:UNDETECTED since 17th May 2015, it was NEVER detected since that date.
@abraxaswisz: nie wiem, nie chce mi sie tego zgrywać nawet bo jaki sens ma nagrywanie gościa, który kręci się w kółko i #!$%@? ace. Najśmieszniejsze jest to jak volvo sie szczyci tą zmianą rang ile to osób teraz jest w globalu i supreme a połowa z nich to #!$%@? cziterzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epll: proszę cię, ludzie z ekwipunkami po kilka tys. tracą konta, a kryją się niesamowicie a jakiś gość, który używa spinbota nie straci xD
@CeZ_: Jaki hax ostatnio padł? x22 bodajże tylko. Aimware, interwebz czy nawet darmowe polyhack są UD od bodajże ostatniej fali vaców rok temu.

W ciągu ostatnich 4 miesięcy fala banów była 3 razy. X22, troll gościa z reddita z darmowym haxem i jak volvo popsuło upade i poleciało pełno ow za brak smoke xD

Ktoś kto używa płatnego haxa albo po prostu jest ostrożny nie dostanie nigdy ow więc to eq
Ktoś kto używa płatnego haxa albo po prostu jest ostrożny nie dostanie nigdy

@epll: ale nie koleś który używa spinbota, a tego dotyczy ten wątek
@CeZ_: No ale to też zależy. Jeśli przez 60h nie dostał bana to pewnie stara się grać +/- legitnie (jeśli tak można mówić w przypadku spinbota XD). Być może ma tez jakiś sposób na ominięcie ow i gra jedna grę na dwa dni itd. itp.. Kiedyś przecież działał sposób z graniem w full lobby 2 meczów/24h na spinbocie i ow nie było. Teraz w kilku miejscach czytałem, że 1 mecz/48h działa