Wpis z mikrobloga

#motocykle #pytaniedoeksperta
Czy motor o pojemności 125cc to pedalstwo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Aktualnie nie mam czasu robić prawka, a chciałbym pojeździć. Zastanawiam się nad Suzuki Intruder jakimś. Cenowo jest lipa, bo w cenie 125 łatwiej znaleźć porządny o dużej pojemności, ale tak jak mówiłem, bez prawka jeździć nie chcę, a czasu brak. Jakieś rady, opinie?
  • 15
Czy motor o pojemności 125cc to pedalstwo? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Piotrekp666: nie, chyba że jakiś chińczyk.

Cenowo jest lipa, bo w cenie 125 łatwiej znaleźć porządny o dużej pojemności


@Piotrekp666: to przez to, że na 125 można jeździć na prawku B. Rynek wciągnął wszystko co było i ceny poszły w górę.
@Piotrekp666: 125 jest bardzo dobre na początek. Zazwyczaj lekkie i proste do opanowania. Japońskie konstrukcje gwarantują bezproblemową eksploatację. Nie wiem jaki budżet chcesz przeznaczyć, ale za około 5k można kupić używane YBR125, CBF125, CBR125 (raczej starsze), a za niecałe 10k nowe CB125F.
ja jezdzilem 125 w miescie frajda jest większa niż moją 100km 600stką. Poza miastem trochę strach bo trudno utrzymać wysoką przelotową(lekkie diabelstwo i mała moc po 80km/h) ale hej! bierz i nie marudź lepszy mały krok niż wcale!
@Piotrekp666: Nie wiem jak to teraz cenowo wygląda ale zobacz sobie jeszcze dragstara 125, nie do odróżnienia od oryginału, a virago miałem i polecam, chociaż dla wysokich osób to już trochę mniej bo garba w kolanach złapałem ( ͡º ͜ʖ͡º)