Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko,

Mam premium spotify i iphone 6s plus. Od niedawno (chyba update iOS'a) telefon pomimo zablokowanego ekranu sam mi przełącza piosenki i pauzuje te które grają. Ponadto nawet jak wywalę z aktywnych aplikacji Spotify w momencie w którym jest mi zbędna, to aplikacja potrafi mi się sama z siebie włączyć i zacząć grać jakiś losowy szajs.

Przykład: Włączam spotify i jakiś kawałek, blokuję ekran przyciskiem po prawej stronie telefonu a telefon chowam do kieszeni, po 10 sekundach nagle muzyka przestaje grać albo w magiczny sposób zmienia się kawałek sam z siebie.

Miał ktoś tak, wie jak to naprawić? Restart telefonu nie pomaga. Wcześniej tak się nie robiło.

#iphone #iphone6s #ios #spotify
  • 4
@corpseRott: potrząśnięcie telefonem zmienia utwór. A samoistne wlaczanie to moze control center sie otwiera i naciska play... To dziala na zablokowanym. Albo jak na pulpicie masz w dolnym lewym spotify to moze to sie przesuwa i włącza
@prawdziwek: Trzęsłem z earpodami i na głośno mówiącym tak że mało mi telefon nie wybuchł ale kawałek się nie zmienił. Sprawdzałem control center i faktycznie na zablokowanym można zmienić kawałek albo zapauzować, ale czemu przez ostatnie 2 miesiące tak mi się to nie robiło? Tylko ostatnio zaczęło?

Pozatym żeby uzyskać control center to trzeba zdragować menu z dołu co jest ciężko do wyobrażenia w sytuacji w której telefon po prostu zablokowany