Wpis z mikrobloga

@qzer: najnowszy rr pod LG l90 gdzieś na forum Android com pl czy jakoś tak w dziale LG d405 w Romy i modyfikacje.

Nie działała transmisja danych komórkowych , USB (w cm13 nwm czemu też nic nie działa) i po restarcie piękny error nie do usunięcia "niestety proces .com.Android.phone (czy jakoś tak) został zatrzymany" ledwo się dało w recovery wejsc
@Pomaraczowy: no niestety te romy są niedopracowane :/ ale wiem ze jak proces .com.Android.phone sie zatrzymuje to znaczy ze resztki poprzedniego systemu moga sie wcinać w nowy i dlatego czesto piszą żeby full wipe robic
@qzer: swoją drogą co z usb ? potrzebuje jakihś sterowników czy coś? bo jak podlaczałem widziałem pusty folder gdzie powinny być wszystkie pliki a teraz na cm jakiś sterownik sie instalował a ze długo trwało to sobie psozedłem a jak wróciłem żadnego śladu a i nawet pustego folderu nie ma już
@qzer: ok w galerii sie os porało że nie byłó widać miniaturek to chciałem reinstalować ale sklep googla tez sie posrał i sam sie telefon zrestartował i odziwo nie ma tego problemu z .com.Android.phone