Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z tych najnowszych kuponów "wiosna" na allegro? Dostałem ten za 10zł, kupiłem coś od razu za ponad 50zł i opłaciłem przy jego wykorzystaniu licząc na przyjście tego drugiego o wartości 20zł i czekam któryś dzień i nic nie przychodzi i raczej nie przyjdzie ;/ #allegro #kupony #cebuladeals
  • 17
@Tortex: Dokładnie, zaznacz Promocje w Allegro i Promocje Grupy Allegro. Daj im jeden dzień, jak bon nie przyjdzie to napisz o nich, że nie dostałeś bonu. Na 99% wyślą bon.
@Tortex: Przez chwilę pomyślałem, że te zgody powinny być wyrażone, przed zakupem, ale regulamin mówi, że: "Warunkiem otrzymania drugiego kuponu jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od operatora serwisu allegro.pl" więc tak jak pisał @pitrzak powinieneś raczej dostać ten bon. Ja dostałem po niespełna 24h
@Tortex: 3x10cbl i 3x20cbl. Robiłem zakupy u jednego sprzedawcy. Zamiast 24 rzeczy po 13,50cbl, kupiłem 6x po 4 rzeczy(6x54cbl) ;-) Z wysyłką się dogadałem ( od 200zł była darmowa), że niby zaznaczę odbiór osobisty, a i tak mi prześle. Tym sposobem zamiast 324 cbl zapłaciłem 234cbl :-) 90cbl "zaoszczędzone" :-) Jednego dnia 3x kupione (3x44cbl wyszło), na drugi dzień na 3 maile przyszły kody i znowu 3x kupione (3x34cbl wyszło). Wszystko
@Tortex: Cena przedmiotu. Zawsze możesz zadzwonić do sprzedawcy i poprosić żeby całość jako cenę przedmiotu zrobił i doliczył ewentualnie 1zł na prowizję ;-) Na 99% sprzedawców to działa.