Wpis z mikrobloga

Mam taki protip dla ludzi, którzy idą dzisiaj na Pertubatora + Gost + Dan Terminus w Warszawie. Jak Gost zejdzie ze sceny to krzyczcie żeby wyszedł jeszcze raz - my w Krakowie tak nie zrobiliśmy, a szkoda bo Gost totalnie #!$%@?ł i zrobił znacznie lepszy show niż Perturbator.

Koncert 10/10 swoją drogą.

Żeby nie było, że piszę pod tagiem nie wrzucając żadnego utworu to załączam Genesee Avenue.

#synthwave #perturbator #gost #darksynth
  • 8
@y0da: Widziałem Cię :) Ja z kolei stałem mniej więcej 3 metry po Twojej lewej stronie. Mam nagrane wejście Perturbatora jak zaczyna od “Future Club” ale to chwilkę, bo myślałem że wypadnie mi telefon taki szał był. Nagrałem także 'Assault' . Jeśli będziecie chcieli mogę gdzieś wrzucić. Koncert 11/10. Polecam
@Wiedmolol: To nowy WM10, nie poradzę. Darłem się żeby ten maluszek Gost jeszcze został na scenie, ale rzucił się w tłum i przepadł.

@Bercik_Van_Fafaq: Byłem w kurtce z Hotline Miami. ;) Widziałem jeszcze jednego gostka w takowej.

Pogadaliśmy jeszcze wespół z bratem z Dan Terminus. Wporzo kolo, choć totalny absytent - zero używek. Jeśli dobrze skumałem, to gdzieś z okolic Lyonu, pracuje na co dzień w telewizji. Być może za
źródło: comment_lHdNz6slehfLjRH0KJNoHYyyywnv331Z.jpg
@y0da: @Bercik_Van_Fafaq: To wrzucam Perturbatora. Przekonwertowałem to z UHD na 1080p i potraktowałem kodekiem x264. Jakość dźwięku jest dość słaba, ale to po części wina telefonu, a po częsci tego że krakowskie nagłośnienie niezbyt polubiło Perturbatora tzn. w porównaniu do Gosta było za dużo basu i ucierpiały na tym wyższe częstotliwości.

Tak czy siak - https://drive.google.com/file/d/0B1KBHgWQPELvLVNDcmd0N1dBS2s/view?usp=sharing