Wpis z mikrobloga

@trollasek: Też zastanawiałem się nad tym okrągłym, próbowalem porównać z prostokątnym, ale nie widzę żadnych większych różnic. Masz może jakieś rozeznanie w tym temacie?

edit: widze że prostokątny nie posiada baterii. Wcześniej nie zauważyłem.
@Matgal: ten prostakatny nie jest stabilny, przy glosnym graniu po prostu sie przewraca - z okraglym nie ma tkaiego problemu :)
jak to nie ma baterii? a to w jaki sposob gra? na paliwo? :)
@pirat183: o zwyklym square.
ten najnowszy wyglada naprawde spoko no i ma slot na karte(wielki plus za to) mocniejszy i pojemniejszy ale nie mam pojecia jak ze stabilnoscia. Poza tym, cena tez znacznie wyzsza :D
ale gdyby ten od blitzwolfa tez mial slot, to wolalbym go wziac bo ma lepsze bebechy
@Matgal: Polecam BlitzWolf F1. Wcześniej miałem Xiaomi (ten droższy), ale były problemy z połączeniem bt, czasami też przerywał podczas grania. Może był jakiś konflikt z Mi Bandem, nie wiem no. Teraz używam F1 i serdecznie polecam. Jakość dźwięku taka sama jak w Xiaomi, lepsza bateria, dobry bas, łączy się bardzo szybko, no i jest znacznie tańszy. Na minus brak slotu na kartę pamięci.
@Matgall: mam tego nowego xiaomi od dawna, przeżył wiele rozładowań bo go zabieram na wyjazdy, gra super, wygląda jeszcze lepiej, polecam. ;-)
@trollasek: nigdy mi się nie przewrócił, nie sądzę nawet żeby to było możliwe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sneakystairs: ale porównaj wygląd. () Swoją drogą na OnePlusie mam modyfikowany rom i też czasem dziwnie zagra na bt,
@trollasek: to starsza wersja, ale w budowie poza materiałem aż tak wiele się chyba nie zmieniło. Chociaż po zdjęciach w banggood widzę, że gumowe podkładki w nowszym mają dwie dodatkowe wypustki. W każdym razie u mnie nowy nigdy nie próbował tańczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)