Wpis z mikrobloga

Matchmaking w #rainbowsix to jest jakaś porażka, ja myślę że to ubisoftoskie głupie społeczeństwo...
A tak na serio. Chce się człowiek nauczyć trochę gry, pograć ogarnąć mapy, ale się nie da bo wrzuci cie do meczu gdzie ludzie mają po 70 poziomy i zanim ty zdążysz postawić dwie barykady dostajesz w łeb przez ścianę. Czy tak trudno było to zaprojektować by przynajmniej na początku dobierało mi ludzi na podobnym poziomie obeznania z grą?
#ubisoftcwel #gorzkiezale
  • 6
  • Odpowiedz
gdzie ludzie mają po 70 poziomy


@WilecSrylec: widziałem nooby na 90 lvl... wiec poziom nie ma aż tak wielkiego znaczenia wystarczy ogarnąć kilka podstaw i sztuczek by nie dać się od razu zabić.
Zapoznaj się z materiałami youtubera Matiomi0 z cyklu: Did you know(3 części) w którym przedstawia kilka ciekawych sztuczek o których mógłeś nie wiedzieć, jako ze mi sie nudzi to wymienie kilka wskazówek:

-shotgunem mozesz rozwalić klapę w podłodze(trapdoor)
Siepa - > gdzie ludzie mają po 70 poziomy

@WilecSrylec: widziałem nooby na 90 lvl....
  • Odpowiedz
@Siepa: Dzięki, zastosuję się do porad to na pewno ;)

widziałem nooby na 90 lvl... wiec poziom nie ma aż tak wielkiego znaczenia wystarczy ogarnąć kilka podstaw i sztuczek by nie dać się od razu zabić.

Ale mimo wszystko, jeżeli przegrali te kilkanaście godzin to mimo wszystko już trochę wyczuli jak strzelać, gdzie się ustawiać itd. To jakby wrzucić Milę do Realu na derby Madrytu. Niby wie o co chodzi bo
  • Odpowiedz
kilkanaście godzin to mimo wszystko już trochę wyczuli jak strzelać


@WilecSrylec: to oczywiste ze mają nad tobą przewagę bo np lepiej znają mapy. Musisz pamiętać ze to nie jest zwykła gra FPS... nie idź przed siebie z bronią w nadziei ze kogoś zabijesz bo wtedy o twoim sukcesie decyduje celność, ja pomimo ze mam problem z trafieniem w kogoś z kilkunastu metrów to radzę sobie bardzo dobrze, głównie dlatego ze staram
  • Odpowiedz
Chce się człowiek nauczyć trochę gry, pograć ogarnąć mapy, ale się nie da bo wrzuci cie do meczu gdzie ludzie mają po 70 poziomy i zanim ty zdążysz postawić dwie barykady dostajesz w łeb przez ścianę.


@WilecSrylec: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz