Wpis z mikrobloga

@piasek43: "Chciałbym serdecznie pozdrowić meeeeeega pokręconą dziewczynę, której przyglądałem się dzisiaj z uwagą. Najpierw jechaliśmy razem 15-tką spod Biblioteki Piłsudskiego, a potem 3-ką z Zachodniej w kierunku Żabieńca.

Miałaś na sobie luźną zieloną koszulkę w jakieś kwiatki, morskie spodnie i kolorowe okulary. Czytałaś jednocześnie trzy książki, słuchałaś muzyki, uśmiechałaś się do telefonu, a w trójce usiadłaś na mokrym siedzeniu i cały czas się z tego śmiałaś. :)) Skrobię tego maila i
@batgirl: "Pozdrawiam wysokiego bruneta w czarnej koszulce, który wpadł na mnie w podziemiach przy parku Źródliska, spiesząc się na tramwaj. To było rano, między 10:00 a 11:00. Miałeś fajne okulary, odezwij się w komentarzu:)" /Spotterka

już jej śpieszę z komentarzem, jak tam same żulerki i grubaski były :P
@Hekko-eu: ja generalnie zawsze zwrócę uwagę i w ten sposób co chwila czytam coś o sobie: a to usiądę na mokrym, a to się przewrócę, a to kogoś drapnę, tu się zaśmieję w głos albo zaśpiewam i o ;__;
@batgirl: są i pozytywy takich portali :) ja np. chętnie bym pozdrowił gościa, który dzisiaj palił z lufki obok mnie w tramwaju, musiałem odmówić, bo to w drodze do pracy było :P tzn. odmówiłem, bo nie palę :)