Wpis z mikrobloga

Gdybym miał wybrać swojego idola to zdecydowanie wygrywa Rober Kubica
Poważny wypadek, wiatr mu w oczy a on #!$%@? i jedzie po swoje
Jak jeździł w F1 to i tak #!$%@?, że słabe BMW sauber lub średnie Renault a on #!$%@? i jedzie dobrze
Tego człowieka podziwiam
http://www.dailymotion.com/video/x3yo29k_kubica-tvp_sport
oglądałem F1 przez prawie 10 lat ale moja ulubiona akcja (?):
Massa vs Kubica
Ferrari vs Bmw Sauber
#f1 #wyscigi #osiwadczeniezdupy
K.....w - Gdybym miał wybrać swojego idola to zdecydowanie wygrywa Rober Kubica
Powa...
  • 14
@Kat_rzeznikow: patrzac na to co gosc zrobil dzis w Magello, jest niemozliwy. Bez jednej reki, na treningu po trzech okrazeniach, w nieznanym samochodzie, robi najlepszy czas. Potem w kwalifikacjach na zapchanym torze robi P3. Gosc jest stworzony do jazdy na torze. Mozna sobie teraz gdybac, ale ciekawe gdzie by teraz byl, gdyby nie wypadek, bo umiejetnosciami na pewno w niczym nie ustepuje najlepszym w F1 (,) swoja
@tehSpirit: W solidnym bolidzie F1 to byłby przyszły mistrz świata, człowiek który cieszy się wielkim respektem wśród innych kierowców. W tej chwili zmienia, bo nie ma kasy, szuka czegoś, co pozwoli mu w jego sytuacji niż się odnaleźć.
@matixrr: @Robert_K: ok widzę że chyba #falszywyniebieskipasek bo argumenty mocne :D

@Krizos: Szanuję go ale jest trochę zbyt wysławiany tylko dlatego że był jedynym polakiem w F1 i był po prostu dobrym kierowcą wtedy ale nic poza tym, był na podium kilka razy. A gdy przesiadł się na rajdy to w radiu i internecie słyszałem tylko o jego kolejnych wypadkach a nie zwycięstwach