Wpis z mikrobloga

@cibronka: o! z tego co rozumiem to sami urządzaliscie? czy z pomoca architekta wnętrz? Bo mnie i mojego niebieskiego to czeka za rok i chętnie przygarne jakies dobre porady :)
  • Odpowiedz
160 cm, taka perspektywa. Żonę mam


@cibronka: Nawet gdybym miał 160 cm wzrostu to i tak wolałbym normalne łóżko, takie dla dorosłych. Ale kwestia gustu oczywiście. BTW: jak przy takim wzroście znalazłeś żonę? Ma 12 lat czy jest karlicą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arraia: tak
@SokMalinowYwButelcEpoCzystej: jeszcze dojdzie dywanik i firanka/coś a'la roletka rzymska i będzie lepiej. Mi się podobva nawet teraz ;)
@Ja_sie_na_tym_znam: pokój ma 4.65 x 2.75. Łóżko na środku i nie dotyka ścian? Trochę dziwnie.
@chaberr: może wina balansu bieli, oświetlenia. Na żywo wygląda to dobrze. Gdybyś był różowym przynajmniej 8/10 i nie miałbym żony to bym Ci pokazał na żywo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@
cibronka - @Arraia: tak
@SokMalinowYwButelcEpoCzystej: jeszcze dojdzie dywanik i fir...

źródło: comment_FD3vSaQXU8HbjLzJltoXooIGoYStLtvU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
łóżko około 2200-2300 z tego co pamiętam. Jest mega solidnie zrobione, bardzo ciężkie (wada i zaleta). Szuflady są wzmacniane i mają po 5 kółek gumowych.


@cibronka: #!$%@? mać,ja za to swoje z Agaty tyle zapłaciłem () To cena ze stelażami?
  • Odpowiedz
@cibronka: czy mógłbyś podrzucić jakiś link do tego co masz za łóżkiem?
A generalnie mega fajnie, ale według mnie lampki te nad stolikami obok łóżka nie pasują trochę do nowoczesnego klimatu. Tzn można było wybrać cos bardziej pasującego:) Ale ogólnie spoko
  • Odpowiedz