Wpis z mikrobloga

Angielskie kluby w pucharach to cytując klasyka: "jest #!$%@? dramat". Łącznie w 1/4 LM i LE będzie występować tylko 1 (słownie: jeden - dobra poprawiono mnie, że dwa, ale i tak jest bieda jak na potencjał tej ligi) klub z tej ligi czyli tyle samo ile klubów z czeskiej ekstraklasy, Ukrainy/Belgii, Portugalii/Turcji (mecze w trakcie). Przecież to aż żal patrzeć, zwłaszcza że ładnych parę lat temu Anglicy naprawdę coś znaczyli. Jak dla mnie rozwiązanie jest proste - zabrać herbaciarzom ustawą połowę drużyn w pucharach od następnego sezonu i oddać San Marino. A co sądzą wykopowi fani futbolu?
#mecz #premierleague #herbaciarzewpucharach #europuchary #ligamistrzow #ligaeuropy #pilkanozna

Co zrobić z angielskimi klubami i ich chujowymi występami w pucharach?

  • Zabrać im połowę miejsc w pucharach i od następnego sezonu będzie grać tyko pierwsza trójka 16.1% (9)
  • Zabrać wszytskie, zakazać gry w pucharach przez 10 lat i zdegradować czołówkę do Championship 16.1% (9)
  • Zabrać im wszystkie miejsca w pucharach i przyznać dożywtnie miejsce w fazie grupowej LM Leicester 30.4% (17)
  • Kazać grać tylko Anglikom w Pucharze Intertoto, a zwycięzca tego pucharu dostaje miejsce w 1 rundzie eliminacji Ligi Europy 10.7% (6)
  • Nie wiem i gówno mnie to obchodzi. Tylko Niemcy, Barcelona i Termalica. Sprawdzam wyniki. 26.8% (15)

Oddanych głosów: 56

  • 15
  • Odpowiedz
@Merytoryczny2: Zarówno City jak i Liverpool w praktycznie każdym dwumeczu nie będzie faworytem( ͡° ͜ʖ ͡°).

City w lm dostanie #!$%@? od każdego poza Wolfsburgiem i może Benficą (tu mam wątpliwości)

Liverpool faworytem będzie tylko w starciu ze Spartą
  • Odpowiedz
@Merytoryczny2: No cóż, skoro w angielskiej lidze przez cały sezon walczą i harują jak woły, bo nawet ostatnia drużyna sprawia kłopoty, a w lidze francuskiej albo hiszpańskiej pierwsza drużyna #!$%@? każdego wynikami 7-0 albo 9-0 bo to są mecze typu ekstraklasa vs 11 pachołków to co się dziwisz? Ja w ogóle ;/
Oczywiście nie porównuję tutaj poziomu drużyn, ale Barcelona lub PSG ma znacznie lepsze warunki na budowanie swojej potęgi od
  • Odpowiedz
@Izyk85: Jest wiele czynników które mają tu wpływ, wymieniłem jeden z tych dość oczywistych, ale często pomijanych.
Co do transferów to się mogę zgodzić, to co United ostatnio nakupowało to ja nie wiem jak to nazwać.
  • Odpowiedz
akurat brak konkurencji w lidze takiemu psg czy bayernowi nie służy. Mistrzostwo mają w marcu/kwietniu i brakuje im rywalizacji na poziomie. W Hiszpanii Barcelona czy Real goleady urządzają głównie u siebie, na wyjazdach nie mają łatwo a ostatnio doszedł konkurent w postaci Atletico.

Angielske drużyny mają idealne warunki do budowania potęgi.dostają gigantyczne pieniądze z tytułu transmisji ale jak się wydaje 40 mln funtów na Carrola albo 16 na jakiegoś Shelveya to trudno
  • Odpowiedz
@Merytoryczny2: Ranking UEFA ciągle działa, więc niedługo sami się powywalają z pucharów. Zabawnie będzie w przyszłym sezonie, kiedy oddelegują do LM Leicester i Tottenham. Jeszcze West Hamu na czwartym miejscu brakuje xD Przy dobrych wiatrach w 1/8 finału LM będą mieć jednego przedstawiciela. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mave: Obecni liderzy Premiership nie urządzają golead, bo są na to za słabi. Dawno tak niskiego poziomu w lidze
  • Odpowiedz