Wpis z mikrobloga

#!$%@? Ci ludzie z numerkami w nicku to jakaś #!$%@? gimbusiarnia. Skąd się tacy #!$%@? ludzie biorą to ja nie mam pytań.

Da sobie taki nick tomek2006 i nie wiesz czy to jego data urodzenia czy wtedy z rodziną pojechał do Lichenia. Jest kolejny typ tych zjebów. Karolcia69. hehehehe. Czaisz? 69? #!$%@? BEKA XDDDD Są też jakieś stare Kryśka1932, która pamięta jeszcze brak dowodów na to, że Hitler wiedział o holokauście. No i każda taka Kryśka musi też mieć Zbigniewa1934. Zbigniew podrywa młode kobiety pisząc emotikony typu: ":-), :-D, :-P" #!$%@? LUDZIE MAMY XXI WIEK! OGARNIJCIE :/ TEN ZNACZEK "-" BYŁ MODNY JAK LĄDOWALI NA KSIĘŻYCU.

Kolejna grupy tych podludzi internetu to tacy co dają sobie w nicku rok założenia klubu piłkarskiego lub jakąś datę z historii Polski. O patrz jaki to ja #!$%@? koneser futbolu. Mam datę miejscowej drużyny w swoim nicku: Szymek1910. To #!$%@?, że grali najwyżej w klasie B okręgu Pierdyszczowce ale #!$%@? mam! Na forum drużyny udziela się też Mati1944. Mati jak przystało na kibica pamięta wszystkie daty, które narodowcy chwalą a z historii przez sześć lat gimnazjum miał dwa w porywach jedynke.

Najgorsi to jednak tacy co na jakimś forum/portalu najebią sobie milion nicków ze swoją datą urodzenia i dodadzą swoją ksywę. Założy taki milion kont. O #!$%@? ja jestem kimś. Ja coś tu znacze. Musze #!$%@?ć sobie fejmu. #!$%@? im milion kont. Srogie #!$%@?Ć i nie wracać. No ale nie #!$%@?. Wróci i zrobi sobie nowy nick typu Gruszka1992.

Proszę zróbcie coś ze sobą i dajcie spokój sobie z życiem w społeczeństwie.

#!$%@?.

Mać.

#gorzkiezale
  • 26