Wpis z mikrobloga

Ciesze się że ktoś zabrał się za tą bande debili psujących dzisiejszą młodzież.
Wspieram Atora, widze co się dzieje gdy idzie grupka dzieciaków, dyskusja opiera się głównie na przekleństwach i tekstach tych "sławnych youtuberów"
Dobrze że znalazł się ktoś kto może na to wpłynąć i troche uspokoić sytuacje bo rośnie nam pokolenie które czerpie zachowanie od ludzi którzy kiedyś siedzieli na murku z browarem i pluli na innych ;)

#polskiyoutube
  • 33
@Kolelo: Przesłuchałem jego odcinek o tym pozwie na gimpera, tłumaczył że te wszystkie oszczerstwa wobec niego to kłamstwa, i popełnił błąd przyznając się do winy pod naciskiem "przyjaciela" z youtube. Przyznanie się do winy tak jakby pokazało że jest winny, wszystko fajnie w filmie objaśnił
widze co się dzieje gdy idzie grupka dzieciaków, dyskusja opiera się głównie na przekleństwach


@DigitalPolak: no ta, bo przed youtubem gimbusy wymieniali się rzetelnymi argumentami

rośnie nam pokolenie które czerpie zachowanie od ludzi którzy kiedyś siedzieli na murku z browarem i pluli na innych ;)


już co najmniej jedno takie pokolenie wyrosło bez youtuba...

może ten cały gimbo-syf zniknie z YouTube. Marzenie ściętej głowy


@MaciejZKartomanii: nie, to jest marzenie naiwnie
@Sojerr: Nie trzeba czekać co druga strona powie. Można posłuchać argumentów sprzed 9~10 miesięcy.

I widać, że w pewnych rzeczach Ator też leci w kulki i robi z siebie ofiarę numer 1.

De facto, to wszyscy w to zamieszani, stoją na tym samym podeście.
Więc nie rozumiem tutaj ścierania się między nimi, oprócz robienia dramy i pompowania subów na siłę. ( )
@TaoMachine: kto mówi o czekaniu? 4 youtuberów już w maju tamtego roku nagrało filmy na temat Atora - każdy ma do niego inną sprawę. Dzisiaj Ator nie wspomniał o żadnej z tych spraw.
@DigitalPolak: Mnie jakoś te gimbo syfy omijają, nawet u 13 letniego brata nie zauważyłem (ale ma gówniak zadatki)

Wg mnie wyolbrzymiacie, a poza tym to ogarnięci zawsze będą ogarnięci, nie ma co się przejmować ogarnianiem sebixów, kopii kopii czy po prostu debili bo u nich to zawsze jakoś to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw oglądaliście co mają do powiedzenia wszyscy wymienieni przez Atora? (tzw. druga strona)


@Sojerr: chętnie bym obejrzał, ale boję się że skasowali swoje filmy albo pozmieniali w nich dźwięk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sojerr: człowiek który nie ma sobie nic do zarzucenia nie robi takich rzeczy, wybacz, ale to zwykły marketing. Obejrzałem film Atora i uważam że spora część jego zarzutów jest trafna, wiem też co nieco o prawie, więc jestem w stanie przyznać mu rację. Czy to się komuś podoba czy nie, ale sąd nie przyjmie argumentu "ale proszem pani ja zawsze mówię gówno, ty #!$%@? itp."
@Sojerr: a poza tym, tak szczerze można być z kimś skonfliktowany, ale nie uprawnia Cię to do zniesławienia, obrażania, robienia złego pijaru, tak to wygląda w prawdziwym świecie i w prawdziwym świecie grożą za to poważne konsekwencje. A argument "a on mnie obrażał wcześniej" nie przejdzie
@DigitalPolak: a moim zdaniem niech towarzystwo ginie. Młodzież bez wartości i kultury zawsze chłonęła tego typu gówno i nic się tu nie zmienia - prymitywy będą prymitywami, a że ludzie ponoszą masowo porażki wychowawcze? Takie życie.
@DigitalPolak: Przecież to debil o aparycji pedofila. Dobrze o tym świadczą jakieś dramy z gimbusami, przecież normalny człowiek by to olał, zamiast robić aferę na poklask spragnionych kontrowersji gimbusów. Spójrz na normalnych youtuberów jak quaz czy archon. Słyszaleś o jakiejś drami z nimi? Bo ja nie. Robią rzeczy na poziomie i są ponad tym ściekiem youtube który wy tak wspieracie

Nabijacie im wyświetlenia, robicie reklamę pisząc na innych portalach, jaracie się