Wpis z mikrobloga

@Sihill_pl: Nie mam pojęcia. Normalnie gdy sprawdzałem update nie dawał mi nic, dopiero po odpaleniu Upgrade Advisora się pokazał. No ale tak zalecił MS na blogu.
@Vittu: Ja mam poważne wątpliwości czy aktualizować mimo że zawsze wolałem mieć wszystko absolutnie aktualne :/ Mam insiderską wersję na drugim telefonie i strasznie nie podoba mi się kierunek zmian. Wiadomo że Universal Apps to genialna idea i to w końcu chwyci ale póki co wiele korzyści jeszcze z tego nie ma.
@Saeglopur: Jaki telefon i jak wrażenia? Widać różnice w prędkości między 8.1 a 10? Nie chce żeby mi zamulał, tego bym nie przeżył i przed tym uciekałem z androida.
@Vittu: Lumia 520 jako równoległy drugi telefon z pobocznym numerem tel więc zrobiłem najpierw update do tego W10 Preview Fast Ring więc aktualizacje były non stop i w najbardziej nistabilnej wersji. Z czasem szlag mnie trafiał i zmieniłem na tryb Slow albo Release Preview ale bez większej różnicy - telefon strasznie niestabilny, dotyk często nie reaguje, potrafi się zamrozić albo na amen albo chociaż na minute, animacje niby płynne ale wieczne
@Vittu: Dodam że ten tel nie jest w pierwszej puli aktualizacji którą włąśnie ujawniono więc ma prawo być zamulony jeszcze itp. ale skala problemów na tym etapie mnie martwo poważnie :/
co do 520 nie ma co się dziwić, to już stary model i to z 512 ramu.


@piotrulos: No tak tak, nie ma go na liście w tej turze aktualizacji. Mimo wszystko nie podoba mi się wiele koncepcyjnych zmian, w finalnej wersji niestabilności już nie powinno być.
Przykładowo kalendarz potrafi mieć w jednym widoku dwa przyciski hamburger menu, dwa niezależne menu w tym samym momencie :F Takiego wymieszania jest masa :/